تکمیل ۵۰ درصدی پروژه جاده چهار خطه پارس‌آباد در سال جاری

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل‌ گفت: ۵۰ درصد پروژه احداث باند دوم پارس آباد - سه راهی سربند در سال جاری تکمیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، محبوب حیدری در جلسه هماهنگی پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی پارس آباد، وجود تأسیسات معارض شامل فیبر نوری، گاز، برق و آب را از عمده دلایل عدم پیشرفت پروژه جاده چهار خطه پارس آباد – سربند دانست و گفت: پروژه احداث باند دوم پارس آباد - سه راهی سربند به طول ۲۰ کیلومتر است که برای هر کیلومتر این پروژه نزدیک ۵۰ تا ۶۰ میلیارد ریال هزینه برآورد شده است.

وی از تکمیل ۵۰ درصد این پروژه در سال جاری خبر داد و افزود: در صورت تأمین منابع مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات استانی و ملی ۱۰ کیلومتر آن امسال به اتمام می‌رسد.

تکمیل عملیات اجرایی مسکن مهر پارس‌آباد تا مردادماه سال جاری

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل‌ در ادامه به تکمیل عملیات اجرایی مسکن مهر پارس‌آباد ظرف سه ماه آینده نیز اشاره کرد و افزود: پیش‌بینی می‌شود محوطه سازی، آماده سازی، نصب شیرآلات و آسانسور ۴۷۲ واحد باقیمانده از این پروژه تا پایان مرداد ماه سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسد.

عدالت حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد هم در این جلسه بر تکمیل پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی این شهرستان را از اصلی‌ترین مطالبات مردم منطقه دانست و گفت: خواستار تسریع در تکمیل پروژه چهار خطه پارس آباد – سربند جهت رفع مشکلات مردم منطقه در این خصوص هستیم.

وی از انجام هماهنگی‌های لازم با ادارات جهت انتقال تأسیسات معارض در محور پارس آباد – سربند برای تسریع در پیشرفت روند این پروژه خبر داد و افزود: در خصوص تأمین منابع مالی پروژه چهارخطه پارس آباد به سه راهی سربند از محل اعتبارات شهرستانی قول‌های مساعد از طرف ادارات مربوطه داده شده که در تکمیل این پروژه از نظر حمایت مالی مشکلی نخواهیم داشت.

46

کد خبر 1396203
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =