تشکیل ۱۴ پرونده تخلف عرضه ماسک و مواد ضدعفونی در بندرعباس

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: بازرسان این سازمان در حوزه الکل، ماسک و ژل عفونی کننده و دستکش ۵۶۰ مورد بازرسی از داروخانه‌ها و مراکز عرضه این اقلام در سطح شهر بندرعباس بعمل آوردند.

به گزارش خبرآنلاین از هرمزگان : عبدالرضا پیروی منش عنوان کرد: بازرسان این سازمان برای واحدهای متخلف ۱۴ پرونده با ۱۸ بند تخلف در قالب گرانفروشی، تقلب، اختفاء و امتناع از عرضه به ارزش ریالی بیست و نه میلیون ریال تشکیل شده است.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط ایجاد شده در بازار و سطح جامعه در خصوص بیماری کرونا، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با همکاری سایر دستگاه‌ها از ظرفیت واحدهای موجود برای تولید ماسک استفاده کرده است.

پیروی منش گفت: گشت مشترک بازرسی نیز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و تعزیرات در حوزه ماسک و الکل بصورت مستمر در حال انجام است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان تأکید کرد: پایگاه های دریافت شکایات مردمی در چهار نقطه شهر بندرعباس و برخی شهرستان‌ها مستقر هستند تا همشهریانی که از واحدهای صنفی شکایت دارند با مراجعه به این محل ها که در نزدیکی مراکز تجاری مسقر هستند، مراجعه و شکایت خود را مطرح نمایند .

وی افزود: هم‌استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی واحدهای صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه ستاد خبری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گزارش کنند.

48

کد خبر 1396236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =