بازگشایی اماکن ورزشی شهرداری تهران به جز مجموعه‌های آبی

ایسنا نوشت: رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران از بازگشایی اماکن ورزشی شهرداری تهران به جز مجموعه های آبی خبر داد.

حجت نظری دراین باره گفت: قبل از پایان سال ۹۸ بود که طی تذکری در صحن شورا خواستار تعطیلی اماکن ورزشی شهرداری تهران در راستای جلوگیری از شیوع کرونا شدم که این پیشنهاد مورد موافقت قرار گرفت و اماکن ورزشی شهرداری تهران اعم از آبی و غیرآبی تعطیل شد. 
نظری با بیان اینکه این تعطیلی تا امروز ادامه داشت، افزود: تمام تصمیمات مدیریت شهری در مورد کرونا در هماهنگی با مصوبات ستادملی مقابله با کرونا اتخاذ می شود و در هماهنگی با این تصمیم اماکن ورزشی متعلق به شهرداری تهران بازگشایی شد. البته اماکن ورزشی آبی همچنان تعطیل‌اند. 

رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران با بیان اینکه دستورالعمل‌ها و پروتکل‌ها برای فعالیت اماکن ورزشی به تمامی آنها ابلاغ شده است، اظهارکرد: لازم است تمامی مجموعه ها این موارد را رعایت کنند، ضمن اینکه این اماکن نیز از سوی سازمان ورزش و شورای شهر بازرسی خواهد شد و شهروندان نیز می توانند موارد تخلف را اعلام کنند. 

به گفته نظری، تمامی این اماکن پیش از بازگشایی ضدعفونی شده و تاکید شده تا به طور منظم نیز ضدعفونی شوند. 

وی درباره زمان بازگشایی مجموعه های آبی شهرداری تهران نیز گفت: با توجه به ریسک بالایی که در این زمینه وجود دارد، فعلا این مجموعه ها تعطیل است و نمی توان زمان دقیقی را برای بازگشایی آن اعلام کرد. 

رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران در مورد اینکه آیا ممکن است این اماکن دوباره تعطیل شوند، تصریح کرد: مهم ترین مولفه سلامتی مردم است و بهتر بود که دولت محترم آنقدر زود فرمان عادی سازی شرایط را صادر نمی‌کرد، اما همانطور که گفتم ما هم تابع نظرات و تصمیمات ستادملی مقابله با کرونا هستیم. بنده احتمال تعطیلی دوباره این اماکن را رد نمیکنم و اگر موارد مشکوکی گزارش شده یا آمارها نگران کننده شود برای حفظ سلامتی مردم احتمال تعطیلی دوباره این اماکن وجود دارد. 

۴۷۲۳۲

کد خبر 1396245

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =