استاندار چهارمحال وبختیاری: مدیران برای تسریع در روند توسعه با نمایندگان همراه باشند

ایرنا نوشت : استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مسوولان دستگاه‌های اجرایی برای تسریع در روند توسعه استان و رفع مشکلات مردم، با نمایندگان مجلس شورای اسلامی همراه، همدل، هماهنگ و متحد باشند.

اقبال عباسی روز شنبه در نخستین شورای اداری چهارمحال و بختیاری در سال‌جاری با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:این اقدام با رعایت حفظ حیطه وظایف بین قوای مقننه و مجریه صورت گیرد.
وی افزود: شاه‌کلید تمامی موفقیت‌ها، رضایت‌مندی، کار، تلاش، پیگیری، رفاه و آسایش تنها با وحدت بیم مردم و مسوولان و دوری از تفرقه انجام می‌شود.
عباسی تصریح کرد: لابی، چانه‌زنی و پیگیری برای دریافت ردیف‌های اعتباری ملی به‌منظور تسریع در روند اجرا، تکیمل و بهره‌برداری از طرح‌های چهارمحال و بختیاری ضروری است.
وی،با اشاره به تمدید زمان جذب اعتبارات عمرانی یادآور شد: در صورت سهل‌انگاری اجتمالی برخی مسوولان در روند جذب به‌موقع اعتبار دستگاه اجرایی خود، این اعتبار کسر و به دستگاه‌های اجرایی دیگر اختصاص داده می‌شود.
رییس شورای اداری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تمامی مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان موظفند روزهای دوشنبه را به ملاقات عمومی و حضوری با مردم و سرمایه‌گذاران اختصاص دهند.
وی گفت: هیچ مدیری حق ندارد در روزهای دوشنبه نسبت به برگزاری جلسه در دستگاه اجرایی خود اقدام کند.
عباسی تاکید کرد: مسوولان دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری همچنین موظفند در هفته یک روز را به سفرهای شهرستانی اختصاص دهند.
وی افزود:تمامی سفرهای شهرستانی و حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌های استان باید با هماهنگی فرمانداران انجام شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی مرتبط با ویروس کرونا در دستگاه‌های اجرایی ضروری و الزامی است.
وی یادآور شد: پاسخ‌گویی به‌موقع و جذب سرمایه‌گذاران متقاضی سرمایه‌گذاری در بخش‌های مخلتف چهارمحال و بختیاری جزو برنامه‌های اولویت‌دار مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان باشد.
عباسی اظهار داشت: تبییت سیاست‌های کل حاکمیت و نظام و همچنین تشریح آیین‌نامه‌ها و گفت و گوهای فرابخشی از مهمترین سیاست‌های برگزاری شورای اداری به‌شمار می‌رود.
گفتنی است ، در این آیین، از چهار نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس دهم تقدیر شد.

48

کد خبر 1396250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =