بودجه ۹۹ جاجرم به میزان ۸.۵ درصد کاهش داشته است

فرماندار جاجرم از کاهش ۸.۵ درصدی بودجه ۹۹ این شهرستان خبر داد و گفت: روسای ادارات با مدیران کل خود تعارف نکنند و با رایزنی به دنبال جذب اعتبارات در سطح استانی و ملی باشند.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان شمالی:  رضا آذری پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان با اشاره به منابع محدود دولت اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی با کار کارشناسی و نگاه به اولویت‌دار بودن پروژه‌ها  به دنبال جذب اعتبار در سطح استانی  و ملی باشند.

وی افزود: باهمت و تلاش می‌شود اعتبار جذب کرد و اگر دغدغه‌ای در حوزه کاری خود دارید باید تلاش کرده و تعارفی با مدیران کل خود نداشته باشید.

فرماندار جاجرم ارزشیابی مدیران را منوط به‌قدرت جذب اعتبارات در سطح ملی و استانی دانست و  خاطرنشان کرد: کل بودجه  امسال شهرستان ۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان ابلاغ‌شده  که نسبت به سال گذشته ۸.۵ درصد کاهش داشته است.

وی در این جلسه مصوب کرد مدیران دستگاه‌های اجرایی ظرف ۱۰ روز اطلاعات کامل از بودجه و همچنین نیازهای خود را اعلام و پروژه‌هایی که نیاز مردم است را شناسایی کنند.

آذری تأکید کرد: هیچ پروژه جدیدی معرفی  نخواهد شد و تمام  تمرکز بر پروژه‌های ناتمام است.

وی با اشاره به وضعیت  بیماری کرونا در شهرستان یادآور شد: شهرستان جاجرم همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد بنابراین مردم به توصیه‌های بهداشتی عمل  و تذکرات را جدی بگیرند.

46

کد خبر 1396359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =