افشاگری نکونام درباره خواسته مالی کارلوس کی‌روش!

سرمربی سابق تیم‌ملی حاضر بود تحت هر شرایطی در ایران بماند و کارش را ادامه دهد اما تصمیم این بود که کی‌روش به فعالیتش در ایران خاتمه دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی‌روش دوست داشت بعد از جام ملت های امارات هم در تیم ملی بماند. او حتی به تهران بازگشت تا شاید پیشنهاد تمدید قرارداد را دریافت کند ولی با تصمیم مشترک، او کنار گذاشته شد. درباره این تصمیم هم همیشه ابهام بوده. فدراسیون تلاش می‌کند وزارت ورزش را مقصر جلوه دهد، وزارتخانه هم این موضوع را قویا تکذیب می‌کند. به عنوان مثال اسلامیان عضو هیات رئیسه فدراسیون مدام کدهایی از این جدایی و عوامل آن می دهد که به وزارت ورزش می خورد. اینکه کارلوس دوست داشت بماند، دیگر برای هیچکس جای تردیدی ندارد. امروز هم جواد نکونام در گفت و گو با روزنامه خبرورزشی نکته بسیار مهمی را بازگو کرده است. او در این مصاحبه گفته کی روش حاضر بود با رقم یک میلیون دلار کمتر نسبت به ویلموتس قراردادش را تمدید کند و بماند. ویلموتس به ادعای تاج 2 میلیون و 200 هزار دلار-البته قرارداد به یورو بسته شده- با فدراسیون قرارداد بست. 

252 251

کد خبر 1396457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امیر IR ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
  23 2
  باید اشخاصی که باعث هدر رفتن بیت المال شدند محاکمه شوند کیروش را فراری دادند برانکو را مقابلش قرار دادند و پایگاه مردمی او را از بین بردند تا راه را برای دلالی های خود باز کنند و بازنده مردم شدند و تیم ملی
 • IR ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
  34 2
  بهر صورت عملکرد کیروش خیلی بیشتر از ویلموتس بود! ویلموتس جز تیغیدن ایران هیچ کاری برای تیم ملی نکرد!
 • IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
  20 2
  کی‌روش رو برگردونیدددددددددد
 • IR ۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
  1 0
  موضوع از دو جنبه قابل بررسی است اولا : چه کس یا کسانی از کنار ویلموتس چیزی عایدشان می شد که پای او را به ایران باز کردند ؟ دوما : کارلوس با آن کارنامه نسبتا قابل قبول چرا ایران را ترک کرد و یا بهتر است بگوییم چه کسانی دیگر وجود کیروش را تاب نیاوردند ؟!!