مراسم معارفه فرمانده بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان

معارفه فرمانده بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان (پایگاه مقاومت شهید مدنی)با حضور سرهنگ صادقی رئیس بسیج مهندسین صنعتی استان لرستان، معاونین و مدیران شرکت و مهندس فریدون خودنیا مدیر عامل شرکت توزیع برق استان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان گفت: بسیج در توسعه و ترویج فرهنگ و ارزشهای انقلابی و اسلامی نقش موثری دارد و بسیج باید نقش تسهیل کننده، مشاور و حامی را در سازمانها ایفا کند و نقش الگو و نمونه بارز فرهنگ ایثار و خدمت خالصانه در جامعه باشد.

« فریدون خودنیا» با اشاره به نقش کارکنان بسیجی در عرصه های مختلف خدمت رسانی در شرکت توزیع برق، افزود: سرمایه انسانی که دارای تعهد و تخصص باشد و در کنار آن دارای روحیه بسیجی باشد در موقعیت های حساس  می تواند با رشادت مثال زدنی گامهای موثری در جهت رشد و اعتلای اهداف شرکت بردارد .

وی ادامه داد: نمونه بارز  خدمات رسانی توسط بسیجیان شرکت را میتوان در سیل فروردین ۹۸ مشاهده نمود که نیروهای بسیجی شرکت  بدون چشم داشت و فقط از روی وظیفه ی انسانی با تمام توان به خدمت رسانی به مناطق آسیب دیده پرداختند.

خودنیا با تاکیدبر لزوم اشراف داشتن کارکنان بسیجی به دانش روز و تکنولوژی پیشرفته صنعت برق ، گفت: شرکت توزیع برق با دارا بودن چنین کارکنانی که دارای روحیه بسیجی هستند، توانسته مشکلات را رفع و خدمات رسانی به هم استانی ها را به نحو احسن انجام دهد.

حکمت بیرانوند فرمانده جدید بسیج شرکت گفت: بسیج و بسیجی بودن یک افتخار است و ما باید از این امانت امام راحل و ثمره خون پاک شهیدان به خوبی پاسداری کنیم.

در پایان این مراسم آقای حکمت بیرانوند بعنوان فرمانده بسیج این شرکت معرفی گردید.

46

کد خبر 1396488

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =