مخالف هر گونه تغییر کاربری در حوزه تولید و صنعت گیلان هستیم

رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه هدف ما رونق تولید و حفظ اشتغال استان است، گفت: مخالف هر گونه تغییر کاربری در حوزه تولید و صنعت گیلان هستیم.

به گزارش خبرآنلاین از رشت، فرهاد دلق پوش  در جلسه کمیسیون کارگری ویژه بررسی چالش‌های شرکت ایران پوپلین تأکید کرد: به هیچ عنوان به تغییر کاربری این واحد صنعتی مجوز داده نخواهد شد.

وی با بیان اینکه این برنده هویت و تاریخ نساجی ایران و استان گیلان است، افزود: در صورتی که سهامداران به دنبال تغییر کاربری این واحد صنعتی باشند هیچ مجوزی صادر نخواهد شد.

رئیس سازمان صمت گیلان با تأکید بر حمایت از سهامداران در راستای تقویت و رفع مشکلات این واحد صنعتی، گفت: می‌توانیم از طریق کارگروه رفع موانع تولید و یا در قالب اعطای تسهیلات تبصره ۱۸ برای تولید بهتر و پویایی این شرکت کمک و حمایت‌های لازم را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه به عنوان متولی تولید و تجارت استان گیلان هدف ما استمرار فعالیت و حفظ اشتغال این واحد صنعتی است، تصریح کرد: در سال جهش تولید، مخالف هر گونه تغییر کاربری در حوزه تولید و صنعت هستیم.

دلق پوش با اشاره به اینکه متأسفانه واردات بی رویه و همچنین تک نرخی شدن ارزش در دهه ۸۰ آسیب‌های بسیاری به عرصه نساجی کشور وارد کرده است، ادامه داد: جلوگیری شدید از قاچاق کالا باید در دستور کار قرار گیرد.

48

کد خبر 1396764

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =