شهروندان تهرانی پاکبان نمونه پایتخت را انتخاب کنند

سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به منظور قدرشناسی از تلاش شبانه روزی پاکبانان و ارج نهادن به خدمات بی وقفه این تلاشگران، پاکبانان نمونه شهر تهران را به انتخاب شهروندان معرفی می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پاکبان‌های شهرداری تهران از مهم ترین گروه‌های تلاش‌گر در راستای کنترل بهداشت محیط بویژه در روزهای همه گیری ویروس کرونا در جامعه هستند که فعالیت‌های آنان شاید کمتر به‌چشم بیاید.

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند برای قدردانی از تلاش پاکبان های عزیز پایتخت، اولین دوره انتخاب فصلی پاکبانان با معرفی شهروندان را برگزار می کند.

علاقه مندان می‌توانند نام و نام خانوادگی پاکبانان نمونه‌ای که در محله خود می شناسند، با ذکر منطقه و نام محله  برای ما ارسال کنند. 

در صورتی که فعالیت پاکبانان عزیز در هر نقطه از شهر مورد توجه‌تان قرار گرفته، نیز می توانید تصویر پاکبان را با آدرس دقیق محل برای ما ارسال کنید. 

آخرین مهلت فراخوان فصل تابستان ۳۱تیرماه ۹۹ است و علاقه مندان می‌توانند برای مشارکت در این فراخوان آثار و انتخاب های خود را به نشانی دبیرخانه دائمی همایش همیاران کاپ واقع در معاونت امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند یا به نشانی wm.education@yahoo.com ارسال کنند.

۴۷۲۳۱
کد خبر 1397064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =