راه‌اندازی ۲۵ ایستگاه ورزش‌ صبحگاهی در کاشان

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کاشان گفت: ۲۵ ایستگاه برای انجام ورزشهای صبحگاهی در شهر کاشان راه اندازی شده و رعایت دستورالعملهای بهداشتی برای استفاده از آنها ضروری است.

به گزارش خبرآنلاین از کاشان  : مرتضی والی زاده با اشاره به شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال گذشته و تعطیلی اماکن ورزشی زیر نظر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان اظهار داشت: طبق مجوز صادرشده از سوی ستاد مقابله با کرونا دو پارک تخصصی ورزشی بانوان مهربانو و شهربانو فعالیت خود را از سر گرفتند.

وی با بیان اینکه فعالیت این دو مجموعه ورزشی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی فردی و عمومی انجام می‌شود، ابراز داشت: این مجوز صادره تنها شامل ورزش‌های انفرادی مثل اسکیت، تنیس، دوچرخه سواری و غیره است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با اشاره به اینکه حفظ فاصله اجتماعی توسط بانوان در هنگام فعالیت در این دو مجموعه الزامی است، تصریح کرد: انجام ورزش‌های دسته جمعی همچون فوتبال، هندبال، بسکتبال در این دو مجموعه همچنان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

وی با بیان اینکه مجتمع ورزشی شهربانو یکی از بزرگترین مجموعه‌های تخصصی ورزشی بانوان در سطح استان اصفهان است، خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از تمام ظرفیت و امکانات خود برای ارتقا سلامت عمومی و نشاط اجتماعی خانواده‌ها استفاده می‌کند.

والی زاده همچنین از راه اندازی ۲۵ ایستگاه برای انجام ورزش‌های صبحگاهی در سطح شهر کاشان خبر داد و بیان داشت: شهروندان کاشانی باید توجه کنند استفاده از این ایستگاه‌ها هم باید با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالن‌های ورزشی و زمین‌های چمن مصنوعی زیر نظر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در سطح شهر تاکید کرد: انجام ورزش‌های تیمی همانند فوتبال کماکان در این اماکن ممنوع است.

48

کد خبر 1397597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =