۰ نفر
۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
اجرای طرح انضباط ترافیکی در شهرکرد

رئیس پلیس راهور استان از توقیف ۳۵ دستگاه خودرو در اجرای طرح انضباط ترافیکی در خرداد ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ "ایرج حسین پور " اعلام داشت: در پی افزایش ناهنجاریهای ترافیکی، ایجاد مزاحمت و انجام حرکات پرمخاطره توسط برخی از رانندگان خودروها در برخی معابر شهر شهرکرد، اجرای طرح انضباط ترافیکی در دستورکار ماموران پلیس راهور قرار گرفت.
رئیس پلیس راهور استان افزود: در اجرای این طرح که از ابتدای خردادماه آغاز شد، پس از هماهنگی قضایی، با تخلفات رانندگان قانون گریز که با ایجاد آلودگی صوتی، حرکات پر مخاطره، تغییر در وضعیت استاندارد خودرو، تغییر در سیستم اگزوز خودرو، استفاده از شیشه دودی، برای شهروندان به ویژه در ساعات پایانی شب ایجاد مزاحمت می کردند برخورد شد.
این مقام انتظامی افزود: در همین راستا ۳۵ دستگاه خودروی سواری که رانندگان آنها مرتکب ۲ تخلف همزمان از جمله انجام حرکات نمایشی و نصب و استفاده از سیستم صوتی غیرمجاز شده بودند، با هماهنگی قضائی توقیف و روانه پارکینگ شدند.
وی بیان داشت: در اجرای این طرح همچنین ۱۶۶ دستگاه خودرو دارای آلودگی صوتی عادی، ۸۲ دستگاه خودرو دارای نقص سیستم روشنایی، ۴۵ دستگاه خودرو با شیشه دودی و ۲۵۱ خودرو بدلیل استفاده از تلفن همراه حین رانندگی اعمال قانون شدند.
سرهنگ "حسین پور" با اشاره به اینکه اجرای این طرح موجب رضایتمندی شهروندان از عملکرد پلیس راهور شد، اظهار داشت: اجرای این گونه طرحها در طول سال بخصوص با ایام تعطیلات تابستان در برنامه کاری پلیس راهور استان خواهد بود.

46

کد خبر 1397861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =