دکتر مظفری از افتتاح باند جنوبی فرودگاه کیش در بهمن ماه سال جاری خبر داد

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، در بازدید از پروژه های فرودگاه بین المللی کیش از افتتاح پروژه باند جنوبی بر اساس برنامه زمان بندی شده ۲۲ بهمن سال جاری خبر داد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، در بازدید از پروژه های باند جنوبی و ترمینال فرودگاه بین المللی کیش بر لزوم اهمیت کیفیت و سرعت در پروژه های عمرانی تاکید کرد و گفت: با ارتقای کیفیت و سرعت که دو عامل اصلی تغییر و تحول در اتمام پروژه های عمرانی است می توانیم به عنوان یک الگو در کشور مطرح شویم.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش بر اساس گزارش های ارائه شده از سوی پیمانکار پروژه باند جنوبی فرودگاه بین المللی کیش، آسفالت این پروژه را بالغ بر ۸۰ هزار تن برآورد کرد و افزود: در صورت تامین هزار تن آسفالت در روز کمتر از ظرف سه ماه آینده، همزمان آسفالت و روشنایی این پروژه به اتمام خواهد رسید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افتتاح پروژه باند جنوبی فرودگاه کیش را بر اساس پیشرفت کار و برنامه زمان بندی شده ۲۲ بهمن سال جاری اعلام کرد.

همچنین غلامحسین مظفری در بازدید از پروژه ترمینال فرودگاه بین المللی کیش در جریان عملیات اجرایی این پروژه و تجهیز سیستم های مختلف فرودگاهی قرار گرفت و اظهار داشت: ضمن این که عملیات اجرایی پروژه ترمینال با یک سرعت خوب در حال پیشرفت است، ۹۵ درصد تجهیزات فرودگاهی نیز تامین شده و امکان مهندسی مجدد تمام سیستم ها از طریق نمایندگی های فروش برای بازبینی فراهم شده است.

مظفری عنوان کرد: با سرعت بخشیدن به پیشرفت پروژه ترمینال فرودگاه کیش و بر اساس برنامه زمان بندی شده تا ۲۲ بهمن سال جاری این پروژه نیز به بهره برداری خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در این پروژه بالغ بر ۳۱۵ نفر مشغول به کار هستند، از شنبه ۲۴ خرداد با افزایش نیروهای انسانی در دو شیفت کاری بر سرعت پیشرفت پروژه ترمینال فرودگاه کیش افزوده خواهد شد.

گفتنی است پروژه ترمینال فرودگاه کیش در زمینی به مساحت ۹۰۰۰۰ مترمربع و با مساحت زیربنای تقریبی ۴۲۱۸۰ مترمربع، از پروژه های می باشد که دارای رتبه سوم در کشور است.

در این بازدید غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، مصطفی خانزادی معاون عمرانی و زیر بنایی، ناصر آخوندی معاون توسعه مدیریت،خسرو نشان معاون گردشگری، علی مقدس زاده معاون اقتصادی و سرمایه گذاری،سید محمدرضا مداح مشاور و مدیرکل حوزه مدیریت، سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و محمود افتاده مدیر حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش، علی عرب مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش و برخی از مدیران شرکت های تابعه حضور داشتند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1398211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =