کسب عنوان برتر در جشنواره علمی-ملی پروفسور حسابی توسط نویسنده لرستانی

کتاب مبانی مدیریت سبزفرش (چمن) به قلم دکتر محسن اکبری از پژوهشگران جوان شهرستان دورود عنوان برتر جشنواره ملی پروفسور حسابی را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان،  کتاب مبانی مدیریت سبزفرش (چمن) به قلم دکتر  محسن اکبری از پژوهشگران جوان شهرستان دورود عنوان برتر جشنواره  ملی پروفسور حسابی را به خود اختصاص داد  
این جشنواره که  به دلیل شیوع بیماری کرونا در تاریخ ۱۵خرداد ۱۳۹۹ در بستر فضای مجازی در تهران برگزار شد کتاب این پژوهشگر جوان را به عنوان کتاب برتر جشنواره اعلام نمود.
کتاب مبانی مدیریت سبزفرش (چمن) که یکی از معتبر ترین کتابهای  علمی  در حوزه چمن  در سطح بین الملی می باشد عنوان کتاب برتر این جشنواره را به خود اختصاص داد. این کتاب که حاصل  ۱۰ سال تلاش و کوشش این پژوهشگر جوان که از سال ۱۳۸۶ تا سال ۱۳۹۶ روی  آن کار علمی شده  در ۶۸۵ صفحه  توسط این پژوهشگر  لرستانی از شهرستان دورود به همراه استادش پروفسور حسن صالحی  در دانشگاه  شیراز نگارش شده و از طریق انتشارات دانشگاه شیراز  منتشر شده است و به عنوان کتاب مرجع قابلیت ترجمه  به زبانهای مختلف و استفاده در سطح بین المللی را دارد.
دکتر محسن اکبری علاوه بر اینکه در بخش کتاب عنوان برتر را کسب نموده در بخش پژوهش نیز مورد تقدیر هیات داوران جشنواره علمی - ملی پروفسور حسابی  قرار گرفته است. 
شایان ذکر است دکتر محسن اکبری از جوانان پژوهشگر برتر استان لرستان از شهرستان دورود می باشد و هم اکنون مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دورود را عهده دار است که در زمینه های علمی تالیفات دیگری از جمله چاپ چندین مقاله در معتبرترین ژورنال های بین المللی و چند کتاب دیگر  نیز دارد که به چاپ رسیده و  طی روزهای آینده رسانه ای خواهند شد.

46

کد خبر 1398227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =