رضایت معاون بهداشت وزیر از عملکرد دانشکده علوم پزشکی شوشتر در مقابله با کرونا

مشاور معاون وزیر بهداشت در امور کاهش خطر بلایا در دیدار با هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی شوشتر، از رضایتمندی معاون بهداشت وزیر نسبت عملکرد این دانشکده در زمینه مقابله با کرونا خبر داد

به گزارش خبرآنلاین از شوشتر ، عصر دیروز ۲۱ خرداد ماه نشست ستاد مبارزه با کرونا دانشکده علوم پزشکی شوشتر با حضور دکتر محمد اسماعیل مطلق، مشاور معاون بهداشت وزیر در امور کاهش خطر بلایا و دکتر محمد علوی سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد

 به منظور بررسی اقدامات مقابله با بیماری کووید-۱۹ و ارائه گزارش اقدامات دانشکده علوم پزشکی شوشتر در مبارزه با کرونا، نشست اعضای هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی شوشتر برگزار شد.

 ریاست و معاونین دانشکده علوم پزشکی شوشتر و رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر در این نشست به تفصیل به ارائه گزارش اقدامات انجام شده پرداختند . همچنین آخرین وضعیت اپیدمیولوژیک بیماری کووید- ۱۹ در شوشتر ارزیابی شد. 

 دکتر محمد مطلق مشاور معاون بهداشت وزیر، ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در دانشکده علوم پزشکی شوشتر و تحسین برانگیز خواندن اقدامات، بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، خودداری از حضور در مراکز شلوغ، کاهش استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و پیشگیری از خروج سالمندان و افراد دارای بیماری زمینه ای از منزل تاکید کرد.

 وی با اشاره به رضایت ویژه معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی نسبت به عملکرد دانشکده علوم پزشکی شوشتر و گزارشات ارائه شده در سامانه سیب، خواستار تداوم اقدامات شد.

46

کد خبر 1398303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =