لطیفی: استقلال با مجیدی می‌تواند افتخاراتی تاریخی به دست بیاورد

بازیکن اسبق استقلال معتقد است این تیم با فرهاد مجیدی موفق خواهد شد.

زاوش محمدی: علی لطیفی بازیکن اسبق استقلال که هدایت تیم های مختلفی در سال های اخیر برعهده داشته، در مصاحبه با خبرآنلاین درباره شرایط استقلال گفت که در ادامه می خوانید:

*با تصمیم سازمان لیگ و ستا مقابله با کرونا، بازی‌های لیگ از 4 تیر آغاز می شود اما همچنان بعضی از باشگاه ها با برگزاری مخالف هستند. شما فکر می کنید ادامه لیگ می‌تواند تصمیم درستی باشد؟

این مشکل تنها به کشور ما محدود نمی شود و بسیاری از کشورها درگیر این ویروس هستند و هنوز برای فوتبال تصمیمی واحد نگرفتند. بعضی از کشورها مثل فرانسه و هلند لیگ شان را لغو کردند و بعضی ها هم مثل لالیگا و لیگ برتر انگلیس در روزهای آینده مسابقاتشان آغاز خواهد شد. به نظرم فدراسیون تصمیم مهمی باید بگیرد و به نظر می رسد بازیهای از تاریخی که اعلام شده برگزار شود.

چند باشگاه مخصوصا باشگاه های خصوصی همچنان مخالف شروع بازی ها هستند و حتی باشگاه تراکتور اعلام کرد چند بازیکن این تیم به این ویروس مبتلا شدند
همه حق دارند. هم تیم هایی که مخالف برگزاری هستند هم تیم هایی که موافقند. فوتبال ورزشی نیست که تنها در زمین بازی رخ دهد. بازیکنان باید در تمرین حاضر شوند، به شهرهای مختلف سفر کنند، به ریکاوری بپردازند و همه این مسائل خطر مبتلا شدن به این بیماری را افزایش می دهد و نگرانی آنها قابل درک است. 

من به تیمی که فرهاد مجیدی هدایت آن را بر عهده دارد اعتماد دارم

خب در این شرایط چه باید کرد؟

در این شرایط تنها باید همه باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. چون فدراسیون تصمیمش را مبنی بر برگزاری و ادامه بازی ها گرفته است و رعایت اصول بهداشتی تنها راهی است که می توان با آن سلامتی را حفظ کرد. در حال حاضر باشگاه های اروپایی هم در حال آماده سازی خود برای برگزاری بازی ها هستند.

بسیاری معتقدند امکانات و شرایط تیم های اروپایی را نمی توان با تیم های ایرانی مقایسه کرد

درست است. باشگاه اروپایی امکاناتی دارد که می توان آنها را از مبتلا شدن به بیماری جلوگیری کند. تیم های اروپایی اتوبوس و هواپیمای اختصاصی دارند و جز بازیکنان آن تیم شخص دیگری وارد هواپیما نمی شود اما بازیکنان ما باید به فرودگاه بروند و از هواپیمای عمومی استفاده کنند که همین خودش احتمال ابتلا را افزایش می دهد.

به سراغ استقلال برویم. شرایط استقلال را با حضور فرهاد مجیدی چگونه ارزیابی می کنید؟

استقلال شرایط بدی ندارد. اگر این تیم بتواند فولاد را شکست دهد به رده دوم جدول صعود می کنند و حتی وارد کورس قهرمانی خواهد شد. با اینکه پرسپولیس بازی های سختش را پشت سر گذاشته اما امتیاز گرفتن از تیم های میانه جدول هم راحت نیست و مطمئنم پرسپولیس امتیاز از دست می دهد و استقلال می تواند فاصله اش را کم کند.

فکر می کنید استقلال با مجیدی موفق می شود؟

من به فرهاد مجیدی و تیمش اعتماد دارم و فکر می‌کنم این استقلال می‌تواند افتخاراتی به دست بیاورد که در تاریخ فوتبال کشورمان باقی بماند.

256 251

کد خبر 1398438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =