۶ نفر
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
سکه سد مقاومتی را شکست

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز تحت تاثیر رشد بهای اونس و دلار با افزایش ۲۰۵ هزار تومانی قیمت نسبت به روز معاملاتی گذشته به رقم هفت میلیون و ۵۹۵ هزار تومان فروخته شد.

به گزارش خبرآنلاین،افزایش قیمت دلار و همچنین رشد بهای اونس باعث بالارفتن قیمت ها در بازار طلا و سکه شده است. بر این اساس، قیمت سکه تمام بهار آزادی از مرز هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فراتر رفته است.

از یک سو، قیمت دلار امروز افزایش ۵۵۰ تومانی را تجربه کرد که نقش زیادی در رشد قیمت طلا و سکه داشته است. از سوی دیگر بهای اونس نیز به یک هزار و ۷۲۹ دلار رسیده که این عوامل زمینه رشد قیمت های طلا و سکه را موجب شده است.

بر این اساس، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شد،  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز  هفت میلیون و ۳۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.به این ترتیب سکه مرز روانی ۵ میلیون و ۵۰۰ را شکست .

همچنین نیم سکه نیز سه میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، ربع سکه دو میلیون و ۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۷۰ هزار تومان تعیین قیمت شد.

هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۷۳۹ هزار تومان و هر مثقال طلا نیز سه میلیون و ۲۰۵ هزار تومان به فروش رسید.

۲۲۳۲۲۳
کد خبر 1398449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =