فرمانداران  نظارت جدی برتجمعات در استان چهارمحال وبختیاری داشته باشند

‍ استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: فرمانداران و بخشداران نظارت جدی بر برگزاری تجمعات در شهرستان‌ها داشته باشند و افرادی که بی‌مهابا سلامت مردم را به خطر می‌اندازند را به نهادهای متولی معرفی کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری ،اقبال عباسی در ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تصمیمات ستاد کرونا در صورت عدم همراهی مردم قابل اجرا نیست، اظهار کرد: باید مسئولیت اجتماعی مردم را به آن‌ها یادآوری کنیم تا با فرهنگ‌سازی تا زمان برطرف شدن خطرات، همراهی برای اجرای دستورالعمل‌ها داشته باشند.

عباسی گفت: هنوز خطر کرونا رفع نشده و این بیماری مردم را تهدید می‌کند، گرچه وضعیت چهارمحال و بختیاری به نسبت سایر استان‌ها نسبتا مطلوب است، ولی این امر نباید افراد را از بیماری غافل کند.

استاندار با تاکید بر اینکه اطلاع‌رسانی در خصوص کرونا ویروس باید تنها از طریق دانشگاه علوم پزشکی صورت بگیرد، گفت: عدم اطلاع‌رسانی صحیح می‌توانند مشکلاتی را ایجاد کند، همچنین اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی صحیح باید از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی انجام شود.

وی افزود: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری مقدمات استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای افزایش آگاهی‌رسانی در خصوص کرونا ویروس را فراهم کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تهدیدها و فرصت‌های در خانه ماندن باید بر اساس آمارهای موجود بررسی شود، تاکید کرد: در جلسه آتی گزارشی از این موضوع ارائه شود و راهکارها برای جلوگیری از تبعات ارائه شود.

46

کد خبر 1398541

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =