آمار جدید بیماران مبتلا به کرونا در استان چهارمحال اعلام شد

متاسفانه طی ۲۴ساعت گذشته ، با یک مورد فوتی جدید ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان ، مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۳۲ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، دکتر شیرانی ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ، آمار جدید بیماری کرونا در استان در بیست و سومین روز از خردادماه سال ۹۹ را به شرح زیر عنوان کرد:

 طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه آزمایشات ۱۸۵ نفر از بیماران سرپایی و بستری در مراکز درمانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ از سوی آزمایشگاه کرونای استان اعلام شد.

پاسخ ۵ مورد از نمونه های گرفته شده از بیماران بستری در مراکز درمانی استان طی ۲۴ ساعت گذشته مثبت قطعی اعلام شده است.

  آمار تعداد مبتلایان قطعی سرپایی به بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته و مجموع این بیماران از ابتدای شیوع بیماری از سوی سخنگوی وزارت بهداشت اعلام می شود. اما در استان روال شیوع تقریبا مشابه روزهای قبل میباشد 


 هم اکنون ۶۱ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد  ۲۶ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات و تایید یا رد ابتلا به این بیماری هستند.

با توجه به برخورداری استان از آزمایشگاه تشخیص کرونا پاسخ قطعی نمونه های گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا نهایتا تا امشب یا فردا صبح اعلام خواهد شد.

 متاسفانه طی ۲۴ساعت گذشته ، با یک مورد فوتی جدید ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان ، مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۳۲ نفر  رسید.

 لازم به ذکر است سایر آمار مرتبط با بیماری کرونا توسط سخنگوی وزارت بهداشت به صورت روزانه از رسانه ملی و دیگر رسانه‌های رسمی کشور اعلام می‌شود.

 رعایت فاصله گذاری فیزیکی و هوشمند با جدیت بیشتر و استفاده از ماسک، ضرورت اجتناب ناپذیر این روزها و روزهای آینده است.

48

کد خبر 1398662

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =