تلاش برای تحویل زودتر از موعد خودروهای ایران خودرو

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: محسن ناقدی در حاشیه مراسم قرعه کشی محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو از فاکتور کردن و تحویل ۱۵ هزار خودروی فروش فوق العاده طرح عید سعید فطرکه قرعه کشی آن هفته گذشته صورت گرفته بود صحبت کرد.

قائم مقام بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو با اشاره به اینکه سامانه امتا در ۳ روز ثبت نام برای پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو دارای اشکالاتی بود گفت: این مشکلات موجب شد برخی از متقاضیان نتوانند ثبت نام کنند البته این مشکل و قطعی سامانه به صورت مستمر نبود از این رو با همکاران در سامانه امتا رایزنی کردیم که در ثبت نام‌های بعدی مشکلی از این بابت نداشته باشیم.
ناقدی همچنین گفت: زمان تحویل برای ۴۵ هزار خودروی طرح فروش یک ساله، برای خودروهای مختلف، متفاوت و از مهر امسال تا خرداد سال آینده است.
وی افزود: بر اساس سطح تولید و ظرفیت‌های باقیمانده تولید، تولید خودروهای طرح پیش فروش یکساله به گونه‌ای برنامه ریزی شد که هیچگونه تاخیر در تحویل نداشته باشیم.

ناقدی همچنین گفت: در حوزه تکمیل خودروهای ناقص، دیروز در جلسه کمیته خودروی ستاد تنظیم بازار با تصمیمات و رایزنی‌های سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، گشایش‌هایی صورت گرفته که امیدواریم هر چه زودتر قطعات ناقص را تامین کنیم و خودرو را تحویل مشتریان دهیم.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1398966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =