۴ نفر
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
دوستی با اعداد به قیمت ۱۰ هزار تومان

کتاب «با عددها دوست می‌شوی؟»، توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گروه سنی ۴ سال به بالا بازنشر شده است. این کتاب، اعداد یک تا ۹ را در قالب داستان و تصویرگری، به کودکان آموزش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کتاب «با عددها دوست می‌شوی؟» به قلم لاله جعفری و با تصویرگری علی خدایی، خردسالان را با اعداد یک تا ۹ آشنا می‌کند. این کتاب داستان‌های کوتاهی دارد که در هر کدام مخاطب با یکی از اعداد آشنا می‌شود. در کنار این متن داستانی کوتاه، تصویرگری‌هایی وجود دارد که به خردسال فرصت تخیل‌ورزی و آشنایی با حیوانات را می‌دهد.

نویسنده و تصویرگر، اثری خلاقه و در عین حال ساده را در دسترس والدین و فرزندانشان قرار داده‌اند تا مخاطب با زبانی ساده به یادگیری اعداد و کاربردشان بپردازد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «من یک هستم. من یکی یک دانه هستم. من شب‌ها یک ماه دارم. روزها یک خورشید دارم. دوستم یک مامان و یک بابا دارد. دوستم در ماه یکم که فروردین است، به دنیا آمده است. من یک هستم و دوست دارم با تو دوست شَوم. تو هم دوست داری با من دوست شوی؟»

موش، خروس، روباه، گربه، تمساح، زرافه و… برخی از حیواناتی هستند که خردسال در این کتاب با آنها آشنا می‌شوند.

این کتاب که مناسب گروه سنی ۴ سال به بالا منتشر شده است، نخستین بار در سال ۱۳۹۴ به دست مخاطبان رسید و موفق به دریافت جایزه‌ برگزیده‌ هجدهمین دوره‌ جشنواره‌ کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.

علاقه‌مندان می‌توانند چاپ دوم این کتاب را به قیمت ۱۰ هزار تومان از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فروشگاه‌های عرضه‌ محصولات فرهنگی تهیه کنند.

«با عددها دوست می‌شوی؟» با شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شده است، پیش‌تر نیز ۵ هزار نسخه از این کتاب به چاپ رسیده بود.

۵۷۲۴۵
کد خبر 1399038

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =