قرعه کشی پیش فروش سایپا/ثبت نام ۲۴۳ هزار نفر برای ۴۰ هزار دستگاه خودرو

قائم مقام فروش سایپا از ثبت نام ۲۴۳ هزار نفر برای خرید ۴۰ هزار دستگاه از محصولات سایپا در پیش فروش این گروه خودروسازی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجید باقری در مراسم قرعه کشی پیش فروش محصولات گروه سایپا با بیان اینکه ۲۴۳ هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده اند، اظهار داشت: از هر ۶ نفر، یک نفر موفق به خرید خودرو در این طرح خواهند شد.

وی ادامه داد: برندگان قرعه کشی از ساعت ۱۰ فردا صبح به مدت ۷۲ ساعت برای واریز وجه پیش پرداخت خودرو فرصت دارند و شرایط خرید خودرو در این طرح مانند طرح فروش فوق العاده است یعنی خودرو به مدت یک سال در رهن باقی می ماند.

باقری در ادامه با اشاره به توقف تولید ۲ مدل پراید، گفت: تولید سایپا ۱۳۱ نیز تا پایان تیرماه متوقف خواهد شد و همزمان برنامه افزایش تولید تیبا و ساینا را نیز در برنامه داریم.

* بیشتر برندگان قرعه‌کشی فروش فوری واریز وجه خود را تکمیل کردند

وی با بیان اینکه در طرح فروش فوق العاده سایپا بیشترین تقاضا برای خرید محصولات جدید بوده است، ادامه داد: در طرح فروش فوق العاده سایپا یک میلیون نفر ثبت نام کردند که بخش عمده برندگان، تکمیل وجه را انجام داده اند و افراد رزرو نیز در حال تکمیل وجه هستند.

به گفته قائم مقام مدیرعامل سایپا، از ابتدای سال تا کنون ۸۰ هزار دستگاه از محصولات سایپا به مشتریان تحویل داده شده است.

وی تأکید کرد: خودروهای پیش فروش شده قطعا در زمان اعلام شده به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

در این مراسم همچنین اعلام شد که ۲۸۳ هزار و ۳۸۷ نفر برای پیش خرید محصولات سایپا ثبت نام کرده اند، ۱۹ هزار و ۳۷۷ نفر انصراف داده اند و ۲۰ هزار و ۶۹۰ نفر فاقد شرایط حضور در قرعه کشی بوده اند.

در مجموع ۴۰ هزار نفر برنده اصلی و ۸ هزار نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب خواهند شد.

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1399280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =