عزم همه مدیران خدمت صادقانه به مردم باشد

استاندار قزوین گفت: عزم همه مدیران باید خدمت بی‌منت و صادقانه به مردم باشد تا محرومیت‌ها را برطرف کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در سفر به طارم اظهار کرد: بخش طارم از محرومیت زیادی در آب و برق و گاز رنج می‌برد البته خدمات زیادی هم داده شده و کارهای بزرگی شده است اما هنوز خیلی از روستاها نیازمند خدمات است و هنوز باید کار کنیم تا محرومیت برطرف شود.
استاندار قزوین با تاکید بر اینکه با اولویت بندی می‌توان کارها را ساماندهی کرد و به نتیجه رساند؛ گفت: همه مدیران عزمشان خدمت است تا نامی از خود بر جای بگذارند و با این سفر امید است بتوانیم بخشی از مشکلات را حل کنیم.
این مقام مسئول گفت: در هفته دولت باید خیلی از مشکلات حل شود، مصوبات جلسات را پیگیری خواهیم کرد، باید از ظرفیت فرمانداری و بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی استفاده و کارها اولویت بندی شود تا سریع‌تر به نتیجه برسیم.
استاندار تصریح کرد: حجم مطالبات هم بالاست اما باید آنچه در توان داریم بکار گیریم و برای گازرسانی به روستاهای باقیمانده پیگیری لازم صورت گیرد.
او بیان کرد: برای تقویت اینترنت و راهسازی اقدام خواهد شد و در حوزه معدن ظرفیت خوبی داریم و با افتتاح معدن طارم بخش زیادی از بیکاری حل می شود.
جمالی پور گفت: ۱۵درصد بودجه استانی و ۸۵درصد ملی است که باید این نسبت ۵۰درصد شود.
این مقام مسئول افزود: استقرار ادارات در طارم اولویت است و تا ۳۱ شهریور که معدن مس طارم راه اندازی می شود دیگر هیچ قطعی برق نداریم و هم مشکل اشتغال را تا حدودی حل می‌کنیم.

۴۶

کد خبر 1399383

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =