رفع موانع جهش تولید در صنایع استان قزوین

استاندار قزوین گفت: رویکرد استان حل مشکلات تولید و صنعت است و در استان همه تلاش خود را به کار خواهیم بست تا موانع رونق و جهش تولید را برداریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در بازدید از یک واحد خودروسازی در شهرصنعتی البرز اظهار کرد: در بخش صنعت و تولید ظرفیت‌های خوبی داریم که نتوانسته ایم همه آنها را شکوفا کنیم.
استاندار قزوین تصریح کرد: در شرایطی که در بسیاری از عرصه‌ها به شکوفایی رسیده ایم ولی در صنعت خودروسازی نتوانسته ایم کاری کنیم و عقب مانده ایم.
او اظهار کرد: به نظر می‌رسد علت عقب ماندگی ما در صنعت خودرو سازی وجود یک رقابت پنهان و مسائل حاشیه‌ای است که بر متن غلبه کرده است.
جمالی پور یادآور شد: البته در این میان اختلافاتی هم بین تولیدکنندگان وجود دارد که آن هم مانع رشد و پویایی در این بخش شده است.
او اضافه کرد: رویکرد ما حل مشکلات تولید و صنعت است و در استان همه تلاش خود را به کار خواهیم بست تا موانع رونق و جهش تولید را برداریم.
این مقام مسئول گفت: دعوت از مسئولان کشوری در حوزه اقتصادی، بازدید از واحدها فقط با هدف حل مشکلات تولید است و امسال با بسیج همه امکانات تلاش می‌کنیم تا رفع موانع با سرعت بیشتری صورت گیرد.

46

کد خبر 1399783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =