باتیستا: نمی‌خواهم سرنوشت پادووانی برای من تکرار شود

فارس نوشت: هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: پادووانی 2 سال منتظر استقلال ماند و من نمی‌خواهم سرنوشت او برای من تکرار شود.

مگنو باتیستا در حاشیه دیدار پارس جنوبی جم مقابل نفت مسجدسلیمان در خصوص وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: من قبل از عید که مصدوم شدم به دکتر مراجعه کردم و پس از عکس‌برداری مشخص شد رباط صلیبی‌ام پاره شده است و به من گفتند 6 تا 8 ماه برگشت تو زمان می‌برد. بعد از این با کادر فنی و دیگر اعضای تیم صحبت کردم و گفتم برای من بلیت بگیرید تا برای عمل جراحی به برزیل بروم چون اینجا تنها هستم و زن و بچه‌ من در برزیل هستند اگر خانواده من اینجا بودند من می‌ماندم اما نیاز به مراقبت دارم و شرایط سختی به وجود آمده است. 

باتیستا در مورد اینکه آیا باشگاه پارس جنوبی شرایط جراحی او را در ایران فراهم کرده، عنوان کرد:‌ من قبول دارم که اگر اینجا عمل کنم اینجا دکترهای خوبی دارد اما برای من خیلی سخت است چون اینجا تنها هستم. اگر همسر و دختر من به اینجا می‌آمدند خیلی راحت بودم. من باید 2-3 هفته استراحت کنم و در این مدت چه کسی به من غذا می‌دهد یا کمک می‌کند؟ 

وی در مورد اینکه اگر خانواده‌اش به ایران بیایند حاضر به انجام عمل جراحی است، گفت: خانواده من نمی‌توانند به اینجا بیایند چون به خاطر قرنطینه نمی‌توانند از برزیل خارج شوند برای همین من باید به آنجا بروم. من قبل از عید صحبت کردم که برای من بلیت بگیرند و به آنجا بروم اما الان سه ماه گذشته و هیچ اتفاقی نیفتاده است.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد اینکه آیا عقب افتادن عمل جراحی و طولانی شدن دوران مصدومیتش  برای او مشکل‌ساز نمی‌شود، اظهار داشت:‌ چرا مصدومیت من بدتر می‌شود. دکتر به من گفت هر چه زودتر عمل کنید بهتر است. 3 ماه انتظار برای عمل خیلی سخت است. 

وی در مورد اینکه آیا باشگاه پارس جنوبی هزینه عمل او در برزیل را تقبل می‌کند،‌گفت: نمی‌دانم، به خاطر همین گفتم برایم بلیت بگیرید و کمی هم به من پول بدهند تا به برزیل بروم الان 50 درصد از قرارداد من باقی مانده است. 

باتیستا در خصوص اینکه سرپرست باشگاه پارس جنوبی اعلام کرده مگنو خودش به برزیل برود و پس از عمل جراحی فاکتور هزینه‌ها را به باشگاه ارائه کند، اظهار داشت: مشکلی از این بابت نیست؛ اما مسئله تهیه بلیت است. هزینه بلیت حدود 2500 دلار است که حدود 40 میلیون تومان می‌شود. شاید آنها فکر می‌کنند اگر برای من بلیت گرفتند و به برزیل رفتم به فیفا شکایت می‌کنم اما اینطور نیست. من سه ماه است که اینجا هستم. اگر برای من بلیت بگیرند به برزیل می‌روم و جراحی می‌کنم.

وی در مورد اینکه باشگاه پارس جنوبی شاید نگران این است که او به برزیل برود و با توجه به اینکه قراردادش انتهای این فصل به پایان می‌رسد، به ایران بازنگردد، گفت: در این مورد صحبت می‌کنیم. من قرارداد داشتم و در زمین مصدوم شدم. مانند پادووانی که در استقلال بود و مصدوم شد و 2 سال منتظر ماند و بعد مجبور شد به فیفا شکایت کند. من نمی‌خواهم سرنوشت پادووانی برای من تکرار شود. دوست دارم در این مورد صحبت کنیم و مشکل حل شود اما سه ماه است کسی با من صحبت نکرده و نمی‌دانم باید چکار کنم. 

هافبک برزیلی پارس جنوبی جم در مورد وضعیت سکونتش در ایران اظهار داشت: صاحبخانه می‌خواست من را بیرون کند،‌ دوستم 10 میلیون تومان به من کمک کرد تا اجاره‌ام را تمدید کنم و این شرایط خیلی بد است. اما این 10 میلیون برای 2 ماه است و هفت ماه باقی مانده است. مدیر ساختمان هر روز به من زنگ می‌زند و برای من که هفت سال در ایران هستم این شرایط خیلی بد است. 

255 41

کد خبر 1399981

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =