واکنش سیدجلال به شایعه خداحافظی از فوتبال

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرپرست باشگاه سعی می کند مشکلات را حل کند و باید هم بیشتر از اینها تلاش کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید جلال حسینی که ظهر امروز به دلیل عدم حضور مهدی رسول پناه در ساختمان باشگاه پرسپولیس نتوانست با سرپرست سرخپوشان جلسه داشته باشد در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: آقای رسول پناه به دیدار مدیران آتیه داده پرداز رفته است و چون عصر بازی داریم به خانه می روم تا استراحت کنم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتراض برخی باشگاه ها و صحبت های مدیران آنها علیه برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر تاکید کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید قاطعانه صحبت کنند تا آنها جوابشان را بگیرند. درست نیست هر کس هرچه می خواهد بگوید و هواداران تیم ها را علیه هم کند.

مدافع پرسپولیس درباره شرایط این تیم تاکید کرد: با شروع دور جدید تمرینات تست بدنی خوبی را پشت سر گذاشتیم. مشکلات زیادی هم هست که آقای رسول پناه در حال حل آنهاست و تلاش می کند اینها را برطرف کند اما او باید بیشتر از اینها سعی کند چون پرونده های زیادی در فیفا داریم که نباید باعث آزردگی خاطر هوادارانمان شود.

حسینی درباره مصدومیت طولانی مدت محمد انصاری و دوری او از تمرینات پرسپولیس تاکید کرد: او یکی از بهترین بازیکنان ما بوده است و امیدوارم هرچه سریعتر به میادین بازگردد.

کاپیتان پرسپولیس که با سوال خبرنگاری مبنی بر شایعه خداحافظی اش از فوتبال روبرو شد، در حالیکه تصمیم به ترک جمع خبرنگاران گرفت گفت: نه چنین چیزی نیست و من درباره اش صحبت نمی کنم.

256 251

کد خبر 1400233

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =