برگزاری مراسم افتتاح تالار مشاهیر ورزش در موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک

سایت کمیته ملی المپیک نوشت:نوشت:مراسم افتتاح تالار مشاهیر ورزش ایران و رونمایی از تندیس ۶ قهرمان المپیکی و پارالمپیکی کشور هفته آینده برگزار خواهد شد.

مراسم افتتاحیه تالار مشاهیر ورزش کشور و رونمایی از تندیس 6 قهرمان المپیکی و پارالمپیکی روز سه شنبه سوم تیر ماه در محل موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود.

قرار است از تندیس محمود ملا قاسمی، علی میرزایی، محمد مهدی یعقوبی، امامعلی حبیبی، محمد ابراهیم سیف‌پور و زنده یاد سیامند رحمان ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان،کمیته ملی المپیک،کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون‌های ورزشی، پیشکسوتان، قهرمانان و اصحاب رسانه رونمایی شود.

با دستور سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک قرار شد تا هر ماه از تندیس 5 تن از المپین‌های افتخار کشور رونمایی شود و ضمن تجلیل  از تلاش‌ها و زحمات این عزیزان در کنار تندیس هر کدام از آنها ویترین اختصاصی افتخارات و هدایای آنها به موزه ورزش رونمایی شده و به نمایش درآید.

نشستی درخصوص برگزاری این مراسم با حضور صالحی امیری، طاهره طاهریان، کیکاوس سعیدی، نصرالله سجادی، میر مدیر موزه و جمعی از مدیران کمیته برگزار و تصمیمات نهایی در خصوص برگزاری هر چه بهتر این مراسم اتخاذ شد.

251 251

کد خبر 1400308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =