اعتراف ‌ویسی:زنوزی گفت نامه در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی است!

فارس نوشت:عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: زنوزی به من زنگ زد و گفت این نامه را به بازیکنانت بده امضا کنند و من فکر کردم در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

در خصوص نامه انصراف باشگاه پیکان اظهار داشت: ما اصلا موافق انصراف از لیگ نیستیم و نخواهیم بود. گفتیم تضمین دهند پروتکل‌ها رعایت شود. چه تضمینی است توپ‌جمع‌کن‌ها کنار زمین کرونا نگیرند و به خانواده‌هایشان انتقال ندهند؟ آنها پول تست‌های کرونا را هم ندارند، بهتر است در این خصوص فکر کنند.

وی افزود: به من گفتند متن نامه در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی سازمان لیگ  است و به صورت اختیاری به بچه‌های تیم دادند که امضا کنند و خیلی‌ها هم این کار را انجام ندادند. باشگاه،‌هیأت مدیره و مدیرعامل در این مورد در جریان نیستند و هیچ نامه‌ای ندادند.

وی خاطرنشان کرد: زنوزی به من گفت متن نامه‌ای را برایت می‌فرستم و از بازیکنان امضاء بگیر و خودم هم  چشم بسته امضا کردم چون فکر می‌کردم در رابطه با پروتکل‌ها است. زمین خاکی نیست که از مسابقات انصراف بدهیم ما در لیگ بازی می‌کنیم.

251 251

کد خبر 1400316

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
  1 2
  زنوزی مرد میدان نیست اگر بود تا الان تراکتور یه قهرمانی میاورد فقط حرف و حرف
 • IR ۲۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۸
  0 0
  مگه خودت مغز نداری. هر کی هر چی داد باید امضا کنی؟ اتفاقا خوندی چی نوشته، چند نفر که باهات تماس گرفتند، از ترس زدی زیر حرفت مرررررررددددد. بزرگان ورزشی ما رو باش.