وقتی آدم فضایی‌ها بازیکن بوکاجونیورز را دزدیده بودند!

تسنیم نوشت:مارینو بازیکن تیم فوتبال بوکاجونیورز برای توجیه حضور همراه با تأخیرش در یکی از تمرینات این تیم بهانه‌ای جالب آورد.

در طول تاریخ فوتبال‌، بازیکنان انواع و اقسام بهانه‌ها را برای توجیه تأخیرهای‌شان برای حضور در تمرینات آورده‌اند اما هیچ یک از آنها نتوانستند بهانه‌ای غیرقابل‌باورتر از آنچه گی‌یرمو مارینو، بازیکن سابق تیم فوتبال بوکاجونیورز آرژانتین برای تأخیرش ذکر کرد، به اطرافیانش تحویل دهند و بعید به نظر می‌رسد که در آینده هم چنین بهانه‌ای به ذهن هیچ یک از آنها خطور کند.

مارینو از رده‌های پایه باشگاه نیوولزاولدبویز شهر روساریو - تیمی که لیونل مسی در آن فوتبالش را آغاز کرد - وارد دنیای فوتبال شد و دو دوره کوتاه مدت هم برای تیم بوکاجونیورز بازی کرد. با این حال موفق‌ترین دوره بازیگری او در کشور شیلی بود.

او که با تیم یونیورسیداد شیلی تحت هدایت خورخه سامپائولی (سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین و باشگاه سویا) افتخاراتی مانند سه قهرمانی در دسته اول فوتبال و قهرمانی جام سودآمریکانای سال 2011 کسب کرد، اکنون در تیم راسینگ کلاب آرژانتین توپ می‌زند. دوران بازی این بازیکن 39 ساله مثل بسیاری دیگر از هم رشته‌ای‌هایش بدون حادثه و حاشیه نبود اما طبق گفته هم‌تیمی سابق او در بوکا جونیورز، گوستاوو لورنزتی، این هافبک آرژانتینی اتفاقی را تجربه کرده که نظیر آن تا به حال برای هیچ بازیکن دیگری رخ نداده است. لورنزتی در گفت‌وگو با کانال «Lado B» اظهار داشت: گی‌یرمو بعد از تأخیر برای شرکت در یکی از تمرینات‌مان گفت که موجودات فضایی او را دزدیده‌اند. او سپس درباره این موضوع و احساسش و مابقی ماجرا توضیحات کاملی داد. من مواردی را دیده‌ام که یک بازیکن رفته و دو روز بعد برگشته و گفته که غیبتش به خاطر دزیده شدن از سوی آدم فضایی‌ها بده است. گولی (گی‌یرمو مارینو) اما چنین بازیکنی نیست. او انسان درستی است. همه او را می‌شناسند.ظاهراً مارینو برای اثبات ادعایش یک شماتیک از شیوه ربوده شدنش برای هم‌تیمی‌ها و مربیان سابق خود ترسیم می‌کند تا به آنها ثابت کند که راست می‌گوید.

لورنزتی ادامه داد: گولی شروع کرد به توضیح اینکه ناگهان گم و توسط موجودات فضایی ربوده شده است. او گفت که فضایی‌ها روحش را تسخیر کرده بودند و در تمام مدت سفرش با آنها او را زیر نظر داشتند. یادم هست که او چنین چیزهایی را به ما می‌گفت. راستش را بخواهید خود من هم به وجود موجودات فضایی اعتقاد دارم. گولی هم ماجرا را فوق‌العاده توضیح داد طوری که ما چاره‌ای جز باور کردن حرف‌هایش نداشتیم. شاید بهتر باشد خودش بیاید تا ماجرا را بهتر توضیح دهد اما در هر صورت او توسط موجودات فضایی ربوده شده بود. راستش نمی‌دانم که آیا گولی همان داستان را برای سامپائولی هم تعریف کرده یا نه. اگر هم تعریف کرده باشد، احتمالاً آنها بعد از آن با هم یک گپ خصوص داشته‌اند. با این حال با شناختی که من از گولی دارم، فکر می‌کنم که سامپائولی هم باید حرفش را باور کرده باشد. داستانی که او تعریف کرد، ارزش پخش در شبکه دیسکاوری یا چنین چیزی بود.

به گزارش تسنیم، پیشتر نیز دیه‌گو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین در گفت‌وگویی با شبکه TyC آرژانتین ادعایی مشابه کرده و گفته بود که چند روز توسط آدم‌ فضایی‌ها دزدیده و حتی به فضا برده شده بوده است.

251 251

کد خبر 1400326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =