با دلالان گندم در قزوین برخورد می‌شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: دلالان گندم در استان با هماهنگی‌های انجام شده با دستگاه قضا تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی، معاون سیاسی استاندار قزوین اظهار کرد: با دهیاران، بخشداران و فرمانداران و نیروی انتظامی و دستگاه قضا هماهنگی لازم انجام شده تا دلالان گندم و عوامل خرید و فروش مخفیانه و غیرقانونی این محصول مورد شناسایی و تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند.
او خاطرنشان کرد: گندم از محصولات استراتژیک کشاورزی به شمار می رود که دولت مطابق سال های قبل آن را به طور تضمینی از کشاورزان خریداری کرده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین از کشاورزان گندم کار خواست تا محصول خود را تحویل مراکز تعیین شده خرید گندم دهند و به وعده های بی پایه و اساس دلالان برای خرید و پرداخت وجه بالاتر از میزان تضمینی دولت توجهی نداشته باشند.
حبیبی اظهار کرد: هرگونه جابه جایی گندم و خروج آن از استان بدون هماهنگی و مجوز سازمان جهادکشاورزی ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.
او اظهار کرد: منابع مالی مورد نیاز خرید تضمینی گندم از سوی دولت تامین شده و مطالبات گندم کاران در کم ترین زمان ممکن پرداخت می شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین خاطرنشان کرد: با هماهنگی های به عمل آمده، مراکز خرید تضمینی گندم در استان به طور شبانه روزی فعال هستند.

48

کد خبر 1400844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =