مطمئن باشید «کرونانمایی» کشته هم می‌دهد!

دور جدیدی از تحرکات مخالفان برگزاری لیگ برتر را شاهد هستیم، اتفاقاتی که در هیچ جای دنیا نمونه‌اش دیده نمی‌شود.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: این روزها در آلمان، ایتالیا، اسپانیا، انگلیس، پرتغال و... فوتبال برگزار می‌شود و حتی جام حذفی را هم برگزار می‌کنند، اما خبری از نوشتن نامه و تهیه طومار برای تعطیلی لیگ نیست. در دور اول کرونانمایی مشخص شد که بعضی از تیم‌ها آمارهای الکی داده‌اند تا جو را به سمت تعطیلی لیگ برتر ببرند. چه بسیار آماری که دروغ از آب درآمد و چه کرونایی‌هایی که در عرض ۲، ۳ روز ناگهان خوب شدند. تو گویی کرونا در میان فوتبالیست‌ها زودتر از مردم عادی کوچه و خیابان خوب می‌شود!

با ادامه این روند هیچ بعید نیست که داستان کرونانمایی کشته هم بدهد! یعنی به زودی دوستان اعلام کنند که در تیم ما چند نفر بر اثر کرونا جان به جان آفرین تسلیم کردند! به هر حال مخالفان فوتبال از تمام ابزار موجود استفاده می‌کنند تا به خواسته خود برسند، اما این وسط فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید برای یک بار هم که شده اقتدار خود را نشان بدهند و لیگ را برگزار کنند هر چند که خیلی‌ها می‌گویند برگزاری یا عدم برگزاری لیگ دست فدراسیون هم نیست.

آن‌هایی که دنبال تعطیلی لیگ هستند می‌گویند در فدراسیون عده‌ای به خاطر پول بالای تبلیغات محیطی دنبال برگزاری بازی‌ها هستند حتی اگر این حرف درست باشد (که هست) آن عده سال آینده هم می‌توانند پول تبلیغات محیطی و پورسانت خودشان را بگیرند پس بهترین راه حل تعطیل کردن فوتبال نیست. اتفاقاً تمام تیم‌ها باید حق خود را بگیرند و به جای تهیه طومار برای تعطیلی بازی‌ها، با فدراسیون تعامل کنند تا از مزایایی، چون حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی که حق طبیعی آن‌ها هم هست، بهره‌مند شوند.

این مطلب را هم از دست ندهید: عادل فردوسی‌پور با برنامه‎‌ای جدید به اجرا برمی‌گردد؟

43503

کد خبر 1400971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =