کمدین «خندوانه»: فعالیت‌هایم را در اینستاگرم محدود می‌کنم

فارس نوشت: علی صبوری گفت: تعهدم به تلویزیون یک روند حرفه ای است و امروز آثار نمایشی بسیاری ساخته می شود که بازیگران اغلب آنها هنرپیشه های تلویزیون هستند و این طبیعی است که مدیران تلویزیون بخواهند به این طریق از هنرپیشه های خود استفاده کنند.

علی صبوری بازیگر سریال آخر خط که هم اکنون از شبکه سه در حال پخش است، گفت: من در فضای مجازی فعالیت کرده‌ام و در آنجا معروف بودم و کلی دنبال کننده داشتم، اما خب تلویزیون اصلا جادو می کند چون تلویزیون سن نمی شناسد و پیرمرد، پیرزن، کودک و جوان و همه مخاطبش هستند. در گذشته جوان ها من را می شناختند اما بعد از خندوانه اوضاع عجیب شد و دیگر وقتی بیرون می‌رفتم همه من را می شناختند و این جادوی تلویزیون است که با هیچ چیز دیگر قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره به اینکه با برنامه خندوانه وارد تلویزیون و دیده شدم، گفت: به همین خاطر است که می خواهم به تلویزیون بیایم. برنامه ام این است که از اینستاگرام فاصله بگیرم و در تلویزیون کار کنم. من مدتی در فضای مجازی فعالیت داشتم و آزمون و خطا می‌کردم. در کلیپ هایی که می ساختم شبیه فیلم سینمایی بود و عوامل هم عوامل فیلم سینمایی بودند و چون جایی نبوده تا نظارت کند، شاید ناآگاهانه خط قرمزهایی را نیز رد کرده باشم، علت آن هم این بوده است که کسی وجود نداشت تا روی آنها نظارت کند. ولی به نظرم امروز به آن تجربه رسیدم که کاملا فضای مجازی را کنار بگذارم و وارد تلویزیون شوم.

صبوری ادامه داد: به همین منظور به تلویزیون یک تعهد حرفه ای ۱۰ ساله داده ام که همه کارهایم تا ۱۰ سال آینده با اجازه مدیران سازمان باشد. این تعهد را یک روند حرفه ای می دانم چراکه امروز فیلم ها و سریالهای زیادی در سینما و فضای مجازی ساخته می‌شود که اغلب آنها هنرپیشه هایی هستند که در تلویزیون رشد کرده اند و این طبیعی است که مدیران تلویزیون بخواهند به این طریق از هنرپیشه های خود برای تلویزیون استفاده کنند.

وی درباره این قرارداد گفت: این اتفاق درباره افرادی که حرفه ای وارد عرصه هنر شده اند در حوزه های مختلف وجود دارد. مثلا این موارد را در حوزه موسیقی زیاد شنیده ایم. بالاخره تلویزیون یک رسانه فراگیر است که سیاست هایش مرتبط با مخاطب گسترده است و اقتضائات حرفه ای دارد که من آن را قبول دارم.

۲۴۱۲۴۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1401565

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =