دختر14ساله:آن مرد به من گفت همسر باردارش وسط بلوار افتاده و درخواست کمک کرد/ برای کمک همراهش رفتم که میان درختان بلوار به من تجاوز کرد

خراسان نوشت:دی سال گذشته ، دختر ۱۴ ساله ای وحشت زده با پلیس تماس گرفت و پرده از ماجرایی تکان دهنده برداشت.

او به نیروهای انتظامی گفت: «اوایل شب بود و من قصد خروج از ایستگاه مترو در محدوده بولوار دانش آموز مشهد را داشتم که در همین هنگام مرد جوانی مقابلم قرار گرفت و مدعی شد همسر باردارش به دلیل بیماری وسط بولوار افتاده است و توان حرکت ندارد!  او در حالی که برگه های آزمایشگاهی و تعدادی فتوکپی در دست داشت از من خواست به همسر باردارش کمک کنم تا او را به مرکز درمانی برساند.من هم که تحت تاثیر عواطف انسانی قرار گرفته بودم خیلی دلم به حال آن زن سوخت و بی درنگ با مرد جوان همراه شدم. وقتی از ایستگاه بیرون آمدیم و قصد عبور از درون شمشادها را داشتیم ناگهان آن مرد بی رحم تیغه چاقو را زیر گلویم گذاشت و با تهدید به مرگ سرم را به داخل شمشادها خم کرد آن قدر ترسیده بودم که از وحشت همه پیکرم می لرزید. آن مرد با چشمانی از حدقه بیرون زده، شال و روسری ام را برداشت و با آن ها دست‌ها و پاهایم را بست و مرا وسط شمشادها انداخت و ...

دختر نوجوان که دیگر از شدت شرم نمی توانست بیشتر از آن درباره این ماجرای تکان دهنده سخن بگوید، ادامه داد: وقتی آن جوان که بوی تعفن از بدنش متصاعد می شد مرا با دست و پای بسته رها کرد و از آن جا گریخت با زحمت ابتدا پاهایم را باز کردم و سپس با دندان گره شال دستانم را گشودم و ماجرا را ابتدا برای خانواده ام بازگو کردم و سپس با پلیس تماس گرفتم.

به دنبال این ماجرا، تحقیقات گسترده ای از سوی کارآگاهان دایره جرایم مهمه آغاز شد اما دختر نوجوان نتوانست چهره  او را ترسیم کند چرا که او در آن هنگام از شدت ترس و وحشت فقط به نجات خود از چنگ این جوان هوسباز می اندیشید.

بنابراین گزارش، درحالی که رصدهای اطلاعاتی از سوی کارآگاهان با استفاده از شگردهای پلیسی آغاز شده بود، دختر ۱۹ ساله دیگری طعمه  مرد جنایتکار شد این دختر که در ایستگاه متروی هفت تیر مشهد به چنگ مرد هوسران افتاده بود ماجرای مشابهی را برای پلیس بازگو کرد. این دختر جوان نیز نتوانست مشخصات ظاهری از شکارچی دختران جوان ارائه دهد .

بازداشت مرد متجاوز

فرمانده انتظامی خراسان رضوی روز گذشته و دقایقی بعد از دستگیری این متهم  گفت به دلیل شیوع کرونا از ابتدای اسفند و تعطیلی مترو، ردزنی های کارآگاهان با دشواری های خاصی پیگیری می شد تا این که بیست و هفتم اردیبهشت، حادثه مشابه دیگری در یکی از ایستگاه های متروی بولوار وکیل آباد مشهد، خواب را از چشمان کارآگاهان گرفت.

با سریالی شدن آزار و اذیت های این متهم تحت تعقیب، گروه ویژه ای از کارآگاهان با استفاده از دوربین های مدار بسته موفق شدند تصویری از این فرد به دست آورند و بدین ترتیب نیروهای حراست مترو نیز به یاری کارآگاهان آمدند و همکاری صمیمانه ای را آغاز کردند.

سردار محمد کاظم تقوی افزود: تلاش های شبانه روزی نگهبانان و نیروهای حراست در کنار کارآگاهان ادامه یافت تا این که شب جمعه گذشته، زمانی که این جوان تحت تعقیب وارد ایستگاه متروی بولوار سیدرضی مشهد شد به محاصره نیروهای حراست درآمد و بلافاصله کارآگاهان اداره جنایی نیز خود را به محل رساندند و حلقه های قانون را بر دستان وی گره زدند.

سردار تقوی تصریح کرد: این متهم در همان دقایق اولیه دستگیری به آزار و اذیت هفت دختر نوجوان و جوان اعتراف کرد درحالی که برخی از قربانیان شکایتی را به پلیس ارائه نداده اند.

وی گفت: این متهم که جا و مکانی ندارد ادعا کرد مدتی قبل با همسرش دچار اختلاف شده است.

پلیس از دخترانی که برای حفظ آبرو شکایت نکرده اند یا حتی وقوع این حادثه را برای خانواده خود بازگو نکرده اند، خواست برای اعلام شکایت به اداره جنایی پلیس آگاهی واقع در منطقه رضاشهر مشهد مراجعه کنند و یقین بدانند که هویت آنان در پرونده محرمانه باقی می ماند.

17302

کد خبر 1401615

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 21
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  58 2
  تاسف داره
  • IR ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   47 4
   چه خبره در این مشهد
  • IR ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   10 0
   عجب
  • IR ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   10 48
   الان سر و کله ی مهناز افشار و پرستویی با پست جدید درباره کودک آزاری پیدا میشه !
 • IR ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  37 1
  تاسف
 • IR ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  42 50
  یک دختر 14 ساله تک و تنها شب اون هم در جامعه که آدم های بیمار و گرگ داره کار بی احتیاطی ست .
  • GB ۱۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   62 3
   گرگ ها را باید کشت
  • BE ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   32 2
   تفکر گرگی را باید کشت
 • رضا IR ۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  89 2
  ...آيا واقعا دستگيري اين فرد به قيمت آسيب ديدن چند نفر ديگر اينقدر ارزشمند است كه اطلاع رساني نمي كنيد؟ چرا همان دفعه اول با اطلاع رساني هاي عمومي آگاهي مردم را در قبال نحوه وقوع جرم افزايش نمي دهيد؟ اصلا رفتار و منطق پليس ايران رو درك نميكنم
  • IR ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   31 0
   برای اولی و دومی مطلقا هیچ اقدام پلیسی صورت نگرفت .سومی هم فیلم دوربین که مسلما بر اثر پیگیری و اصرار قربانی بوده مورد بازبینی قرار گرفت و حراست مترو کار را به انجام رساند و طرف را دستگیر کرد .خبرنگار رطب و یابس بهم بافته و خیال پردازی کرده است .
 • love canada IR ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  4 121
  باز الان عده ای پیدا میشوند ومیگند اعدام من نمیدونم انسانیتشان کجا رفته طرف حتما نیاز داشته که این کار را کرده که در ریشه یابی تکمیلی مشخص میشه از کجا معلوم در ریشه یابی مشخص نشه که دختر ها مقصر نبودند دلیل همه این ها فقر و بیکاریه
  • IR ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   71 2
   تو هنوز خودت را به روان پزشک معرفی نکردی؟ خیلی وقت هست بهت توصیه کردم. اوضاعت داره بد تر میشه
  • IR ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   25 1
   تاسف داره
  • IR ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   42 1
   واقعا اگه این اتفاق برای نزدیکان خودت افتاده بود همین نظ رو داشتی؟
  • امیر IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   41 0
   جناب لاو کانادا بنده تا چند ماه پیش در کانادا زندگی می کردم اما اینقدر هم لاوش رو نداشته و ندارم خخخ
  • IR ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
   44 0
   بی نام ۱۱۲۶ این ها فکر میکنند که اگر با اعدام مخالفت کنند و از جانی حمایت کنند نشانه روشنفکریه این کامنت چرا را گذاشت اون یک نفری که لایکش کرده کیه
 • GB ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  51 1
  الن عده ای میاند میگند اعدام نکنید ریشه یابی کنید و تقصیر را گردن بقیه میندازند
 • رضا اعتمادی IR ۱۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  62 1
  تاسف بیشتر این موضوع اینست که چرا باید افرادی که در جامعه مورد تجاوز قرار می گیرند به هر دلیلی نخواهند دادخواهی کنند !؟ این نشان از سیستم قضایی نامطمئن و مشکل فرهنگی موجود در جامعه است . باید روی این موضوع کار اساسی صورت بگیره
 • IR ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  5 1
  تاسف
 • IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  30 1
  ارفاقترین حکم اعدام است
 • IR ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  42 0
  با این حوادث اگه کسی هم واقعا" کمک بخواد ؛ کسی کمکش نمیکنه ؛ اعتماد در جامعه از بین رفته !!!!!