واگذاری کارت بلیت رایگان مترو به برخی اقشار

مهر نوشت: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: سربازان، خانواده شهدا، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بازنشستگان تخفیف کارت بلیت الکترونیک حمل و نقل عمومی داده می‌شود.

سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه صحن علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه میان شهرداری تهران و شرکت ایران‌خودرو جهت تأمین اتوبوس برای پایتخت، اظهار داشت: روز گذشته این تفاهم‌نامه منعقد شد و ۳۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس طی مدت یکسال توسط شرکت ایران‌خودرو برای پایتخت ساخته خواهد شد..

وی افزود: البته بر اساس قراردادها مقرر شده است که تا قبل از پاییز ۱۲۰ دستگاه اتوبوس و ۱۳۰ دستگاه مینی‌بوس به شهردار تهران تحویل داده شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: ۴۰۰ میلیارد تومان ارزش ریالی تفاهم‌نامه خرید اتوبوس از شرکت ایران‌خودرو است که شهرداری بخشی از آن را به عنوان پیش‌پرداخت ارائه می‌کند و بقیه مبلغ به صورت نقد و غیر نقد پرداخت خواهد شد.

هاشمی در پاسخ به پرسشی در مورد طرح ترافیک اهالی رسانه گفت: سهمیه‌بندی‌ها در این زمینه انجام و به تعدادی از رسانه‌ها ابلاغ شده است.

وی گفت: برخی از رسانه‌ها به سهمیه‌بندی در این زمینه اعتراض داشته‌اند که ما در حال بررسی اعتراض‌ها در این زمینه هستیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد یک فوریت طرح اقدام یکپارچه‌سازی بلیت الکترونیک که اعضای شورای شهر آن را امروز به تصویب رساندند، گفت: بر اساس این طرح به سربازان، خانواده شهدا، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بازنشستگان تخفیف کارت بلیت الکترونیک حمل و نقل عمومی داده می‌شود که علاوه بر یک فوریت طرح، کلیات آن هم امروز به تصویب رسید.

۴۷۲۳۱
کد خبر 1401833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =