بهانه آدم‌ربایی پسر جوان با هم‌دستی دو زن

میزان نوشت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان "نظرآباد" گروگانگیران جوان ۲۱ ساله "نظرآبادی" در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند.

سردار سید جعفر حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان البرز  گفت: ساعت یک بامداد اواخر خردادماه سال جاری، در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره آدم ربایی از سوی سرنشینان ۲ دستگاه خودرو پراید و ۴۰۵ در محدوده اتوبان "کرج-قزوین" حوالی شهرستان "نظرآباد"، بلافاصله مأموران به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات محلی مشخص شد، سرنشینان یک دستگاه سواری ۴۰۵ و پراید، جوانی ۲۱ ساله را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داده و سپس اقدام به ربودن وی و فرار از محل کرده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران به منظور شناسایی آدم رباها وارد عمل شده و ضمن استعلام از پلاک خودروها دستور توقیف آن‌ها را به تمامی یگان‌های انتظامی استان‌های همجوار صادر کردند.

وی بیان داشت: تحقیقات برای شناسایی متهمان ادامه داشت تا این که یک دستگاه خودرو پراید با مشخصات مورد نظر در اتوبان "کرج-قزوین" شناسایی و پس از مطابقت پلاک خودرو با پلاک مورد نظر بلافاصله دستور توقف خودرو صادر و راننده و سرنشین آن که ۲ زن بودند، دستگیر شدند.

سردار حسینی گفت: متهمان در اظهارات خود گفتند که، خودرو حامل فرد ربوده شده دقایقی پیش از آن‌ها جدا شده و به سمت اتوبان قم حرکت کرده است که موضوع به ماموران آگاهی استان قم اطلاع داده شد و با سرعت عمل ماموران خودرو مورد نظر که یک دستگاه پژو ۴۰۵ بود با ۲ سرنشین مرد شناسایی و در یک عملیات ضربتی هر ۲ متهم دستگیر و فرد ربوده شده نیز در کمتر از ۲۴ ساعت در یک عملیات موفق پلیسی رها شد.

وی در ادامه افزود: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان "نظرآباد" انگیزه خود از این آدم ربایی را اختلافات مالی عنوان کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز ضمن بیان اینکه در این رابطه ۲ دستگاه خودرو توقیف شد، خاطر نشان کرد: هر ۴ متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

47231
کد خبر 1402246

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =