دکتر مظفری از تعیین تکلیف و فعالیت مجدد پروژه شهر آفتاب خبر داد

دکتر مظفری در خصوص تعیین تکلیف پروژه شهر آفتاب کیش گفت: ضمن این که بانک های پارسیان و آینده در این پروژه سهیم هستند بخش عمده مشکلات آن حل شده و تلاش می کنیم این پروژه به شکل مناسب فعالیت خود را از نو آغاز کند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی خبرآنلاین در کیش ، نشست صمیمانه غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و برخی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش با یاسین مطهری زاده رئیس دادگستری کیش به مناسبت گرامی داشت هفته قوه قضائیه سه شنبه سوم تیر در ساختمان دادگستری کیش برگزار شد.

غلامحسین مظفری ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عزیز از جمله شهید بهشتی معمار و بنیان گذار سیستم قضایی کشور،این دیدار را فرصتی برای گرامی داشت هفته قوه قضائیه مغتنم برشمرد و گفت: قوه قضائیه کیش همراه و همگام با سازمان تلاش می کند امنیت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در این منطقه برقرار شود.

مظفری در ادامه سخنان خود افزود: همراهی و همدلی دستگاه های اجرایی مستقر در این منطقه باعث شد بخشی از پروژه ها که در سنوات گذشته نیمه تمام رها شده بودند؛ تعیین تکلیف شوند و فعالیت های خود را از نو آغاز کنند.

وی بر انجام اقدامات موثر پروژه های زیر ساختی کیش اشاره کرد و اظهار داشت: پروژه هایی که سازمان منطقه آزاد کیش متولی آن بود، بعد از مدت ها با سرعت و شرایط مناسب فعالیت های خود را از نو آغاز کردند.

غلامحسین مظفری بر ضرورت اقدامات عمرانی و سرمایه گذاری مجموعه های”پولی، مالی و اقتصادی کشور” در جزیره هندورابی تاکید کرد و افزود: یکی از اولویت های اصلی سازمان منطقه آزاد کیش فراهم نمودن مقدمات سرمایه گذاری در پروژه عظیم کشور است.

مظفری در خصوص تعیین تکلیف پروژه شهر آفتاب کیش گفت: ضمن این که بانک های پارسیان و آینده در این پروژه سهیم هستند بخش عمده مشکلات آن حل شده و تلاش می کنیم این پروژه به شکل مناسب فعالیت خود را از نو آغاز کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در رابطه با لغو معافیت مالیاتی مناطق آزاد افزود: برای حفظ فلسفه وجودی مناطق آزاد، معافیت مالیاتی نباید لغو شود و از نظر حقوقی موضوع در حال پیگیری است.

یاسین مطهری زاده رئیس دادگستری کیش با بیان این که راه اندازی سیستم خدمات الکترونیکی قضایی باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی زمان مراجعه کنندگان به این مجموعه شده است گفت: تا کنون ۲۶ هزار پرونده وارده و تعداد ۲۷ هزار پرونده مخدومه داشتیم که از این تعداد  ۱ هزار و پانصد پرونده نیز به سازش منتج شده است.

گفتنی است در نشست صمیمانه به مناسبت گرامی داشت هفته قوه قضائیه که با حضور غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، سید محمدرضا مداح مشاور و مدیرکل حوزه مدیریت، ناصر آخوندی معاون توسعه مدیریت، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی، سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و محمود افتاده مدیر حقوقی، املاک و قراردادهای سازمان منطقه آزاد کیش، ابوالفضل طیبی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش با یاسین مطهری زاده رئیس دادگستری کیش، محمد عباسی دادستان عمومی و دادگاه انقلاب در دادگستری کیش و همکاران این مجموعه برگزار شد؛ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اهدای لوح تقدیر از تلاش و زحمات این مجموعه تشکر و قدردانی کرد.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1402754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =