توزیع ۴۵ هزار بسته غذایی پروتئینی ستاد اجرائی فرمان امام(ره) در استان کرمان آغاز شد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کرمان گفت: توزیع ۴۵ هزار بسته غذایی پروتئینی در بین افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا در استان کرمان از امروز آغاز شد.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان :محمدعلی روح‌اللهی با اشاره به اینکه کمک‌های ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور به مردم آسیب‌دیده آغاز شده و اقدامات زیادی تا کنون انجام شده است اظهار داشت: در استان کرمان با محوریت نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان برای توزیع این کمک‌ها همکاری خوبی شده و مجموعه سپاه پاسداران، بسیج و گروه‌های جهادی نیز در کنار ما بودند و از ظرفیت آنها استفاده شده است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر رزمایش مواسات و کمک مومنانه به افراد نیازمند و آسیب‌دیده در شیوع کرونا گفت: پس از این فرمان توزیع ۲۵ هزار بسته غذایی و معیشتی در استان کرمان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) آغاز شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کرمان با بیان اینکه این کمک‌ها ویژه افرادی بود که با شیوع ویروس کرونا از نظر اقتصادی آسیب دیده و شغل خود را از دست داده بودند افزود: رزمایشی همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان کرمان همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه مرحله بعد رزمایش کمک مومنانه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در کشور از چهاردهم خردادماه از مرقد مطهر امام خمینی(ره) آغاز شده است گفت: توزیع این مرحله بسته‌های حمایتی ستاد اجرایی در بین افراد نیازمند استان کرمان از امروز آغاز شده است.

روح‌اللهی بیان کرد: در این مرحله از رزمایش همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ۴۵ هزار بسته غذایی پروتئینی در  بین افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا در در استان کرمان توزیع ‌می‌شود.

وی با بیان اینکه ستاد اجرایی در طول سال فعالیت‌های زیادی برای کمک به نیازمندان دارد گفت: یکی از دلایل موفقیت ستاد همکاری و تعامل ستاد اجرایی با نهادهای مختلف برای کمک به مردم بوده است.

46

کد خبر 1404021

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =