دیاباته نمی‌تواند از فرانسه برگردد!

خبرورزشی نوشت: در تیم استقلال این بحث مطرح است که دیاباته نهایتاً برای یک نیمه می‌تواند برای استقلال برابر تراکتور به میدان برود!

شیخ دیاباته از دیروز در منزلش در قرنطینه خانگی به سر می‌برد، سومین فرزند مهاجم اهل مالی استقلال متولد شد، او که قبلاً صاحب ۲ دختر شده بود، تا عصر دیروز خبری درخصوص فرزند سومش منتشر نکرد و به مدیران باشگاه گفته تا آخر هفته به تهران برمی‌گردد، ولی از طرفی باید دید قوانین کشور فرانسه به او اجازه یک سفر طولانی به قاره آسیا را می‌دهد؟ چون از حالا شایعه شده مهاجم استقلال این هفته قادر به ترک فرانسه نخواهد بود.

دیاباته که بعد از تعطیلی لیگ به فرانسه رفته و تمرینی انجام نداده بود، با اضافه وزن به ایران برگشت و در ۲ هفته اخیر بدنساز استقلال مشغول آماده کردن او برای ادامه بازی‌ها بود. دیاباته روز پنج‌شنبه در گفتگو با سرمربی استقلال به او قول داد اگر شرایط برایش مهیا باشد، در فرانسه تمرین اختصاصی می‌کند تا با وضعیت جسمی بهتری به تمرینات آبی‌پوشان برگردد، ولی فعلاً در خود تیم این بحث مطرح است که دیاباته نهایتاً برای یک نیمه می‌تواند برای استقلال برابر تراکتور به میدان برود! یعنی اگر هم سر موعد به ایران بیاید، برای شنبه ۲۱ تیرماه نهایتاً یک نیمه بازی می‌کند.

بیشتر بخوانید: ۷ اشتباه بزرگی که فرهاد مجیدی مرتکب شد

256 251

کد خبر 1404416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =