واکنش حمید درخشان به سرفه‌های مشکوکش روی آنتن زنده

خبرورزشی نوشت: حمید درخشان درباره سرفه‌های پرتعداد و مشکوکش در تلویزیون گفت که این سرفه‌ها عادی بودند و او مبتلا به کرونا نیست.

صبح امروز حمید درخشان در یکی از برنامه‌های تلویزیون حضور یافت و در خصوص دیدار شب گذشته پرسپولیس صحبت کرد، اما نکته مهم از حضور او، سرفه‌های پرتعدادی بود که باتوجه به شیوع ویروس کرونا، مشکوک و نگران کننده به نظر می‌رسید.

او در همین خصوص گفت: واقعیت این که من سرما خوردم و از صداوسیما رفتم دکتر که مشکلم حساسیت بود و خداراشکر کرونا نبود. من سینه‌ام حساس شده و متاسفانه جدیدا زیاد سرفه می‌کنم، اما این سرفه‌هایی که داشتم عادی بودند.

او در ادامه با اشاره به بازی پرسپولیس و پیکان و عملکرد خوب مهدی عبدی نیز گفت: بازی دیروز به نظر من بازی بدی نبود و طبیعی است که بعد از توقف طولانی مدت کیفیت بازی‌ها آن شرایط مطلوب را نداشته باشند، اما باز پرسپولیس به نظر من بهتر بود و هم روند بهتری نسبت به پیکان داشت و هم شادابی خوبی در تیم وجود داشت. معمولا در جوان‌ها اینطوری است که انگیزه بالایی دارند و دیشب هم شب عبدی بود که خیلی تلاش کرد و ثمره تلاشش را هم گرفت. این برای مربی خیلی خوب است که همچین بازیکنی روی نیمکت داشته باشد. امیدوارم این جوان‌ها قدر خودشان را بدانند و متوجه باشند که در چه تیمی بازی می‌کنند و باد در سرشان نباشد و مغرور نشوند.

درخشان که در دوره خود علی علیپور را به خدمت گرفت و البته عباس‌زاده هم زیر نظر او شدیدا افت کرد، در این باره عنوان کرد: خیلی از چیزها دست خود بازیکن است و اگر بازیکن شرایط آرمانی را حفظ نکند و استراحت نداشته باشد، نمی‌تواند بازی کنید. در وهله اول باید شرایط اخلاقی را حفظ کنید و در وهله دوم خوب تمرین کنید بعد در وهله سوم است که مربی می‌تواد به شما کمک کند.

حمید درخشان که در سریال پژمان هم نقش آفرینی کرده، درباره پخش تکرار این سریال و توجه ویژه مخاطبان نیز توضیح داد: خداراشکر می‌کنم که یک اثر خوبی بود (فیلم پژمان). آقای سروش صحت و قاسم‌خانی تلاش کردند این فیلم خوب را ساختند و خوشحالم در تکرار هم مورد توجه قرار گرفته. در فضای فوتبالی همچین چیزی هست که بازیکنان برای تیم پیدا کردن مثل آقای رهبری فرد و پژمان عمل کنند و حتی مربیان هم بعضا به این شکل بازیکن انتخاب می‌کنند، اما برای من هرگز چنین چیزی پیش نیامده.

بیشتر بخوانید: لقبی جدید برای گلزن جوان پرسپولیس

256 251

کد خبر 1404699

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =