تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در دستور کار قرار دارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: شهرستانها رکن و پایه اصلی توسعه ورزش و جوانان در استان هستند از این رو تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی به ویژه در شهرستان آوج در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عباس علایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در نشست شورای اداری شهرستان آوج که به ریاست علیرضایی فرماندار آوج و با حضور مدیران شهری برگزار شد، گفت: شهرستانها رکن و پایه اصلی توسعه ورزش وجوانان در استان هستند و اداره کل ورزش و جوانان استان نگاه ویژه ای به شهرستانها و توسعه زیرساخت های ورزشی دارد.
او افزود: شهرستانها به عنوان بازوان پرتوان ورزش استان، نقش بسزایی در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی استان ایفا می کنند.
علایی مقدم ضمن تبریک موفقیت‌ های کسب شده توسط ورزشکاران و قهرمانان استان در میادین مهم جهانی و بین المللی و همچنین کسب ۲ سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: مهمترین رسالت اداره کل و به طبع آن ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و هیات‌ های ورزشی؛ توسعه فرهنگ ورزش برای همه، ایجاد نشاط و شادابی در جامعه و توسعه فرهنگ ورزش همگانی و قهرمانی بوده و در این راه هیات‌های ورزشی برای رسیدن به ترویج بیشتر ورزش همگانی در استان رسالت خطیری دارند.
او ادامه داد: ادارات ورزش و جوانان شهرستانها بازوان اصلی و حیاتی ورزش استان به شمار می ‌روند و بیشتر قهرمانان و نام آوران ورزش از شهرستانها برخواسته‌ اند که این مهم وظیفه ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و مسئولین شهری را در خصوص اشاعه ورزش بیشتر می کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین افزود: نشست روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها با هیاتهای ورزشی می تواند رشد و توسعه ورزش در شهرستانها را افزایش دهد و استان قزوین با توجه به ظرفیت و توانمندی‌های والای خود در عرصه ورزش و جوانان می تواند به عنوان استانی مهم و تاثیرگذار در توسعه ورزش در کشور معرفی شود.
این مقام مسئول در ادامه به ارتقای این اداره کل به استانهای تیپ دوم و همچنین کسب جایگاه مناسب و ارزشمند در بین استانهای تیپ دوم را افتخاری بسیار ارزشمند برای جامعه ورزش و جوانان استان قزوین عنوان کرد و این مهم را موجب افزایش انگیزه در بین جامعه ورزش و تلاش در جهت اثبات جایگاه ورزش استان قزوین در سطح کشور عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد با نگاه ارزشمند فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان شهری در شهرستان آوج؛ جایگاه ورزش و جوانان در این شهرستان ارتقا یابد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در خاتمه به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در شهرستانها به ویژه آوج اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی های صورت گرفته پروژه های نیمه تمام ورزشی این شهرستان در اسرع وقت تکمیل و به بهره برداری برسد.
در ادامه؛ علیرضایی فرماندار آوج ضمن تقدیر از حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در این جلسه؛ با اشاره به اقدامات ارزشمند صورت گرفته در حوزه ورزش و جوانان در سطح شهرستان، بیان کرد: سال گذشته اقدامات خوبی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان در این حوزه اتفاق افتاد که راه اندازی ۲۱ خانه ورزش روستایی، پیگیری طرح‌های عمرانی این حوزه، تجهیر فضاهای ورزشی و برگزاری همایش‌های پیاده روی خانوادگی از جمله این موارد بود.
این مقام مسئول افزود:در سال جاری نیز تکمیل طرح‌های عمرانی حوزه ورزش با تخصیص اعتبارات در کمیته برنامه ریزی شهرستان در دستور کار قرار دارد که تکمیل زمین چمن مصنوعی شهر آبگرم، تکمیل سالن ورزشی روستای هرائین و استخر دانش آموزی آوج از جمله این طرح‌ها است.

48

کد خبر 1405109

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =