سرانه فضای سبز شهر قم به ۲۰ متر مربع افزایش یافت

شهردار قم از افزایش سرانه فضای سبز شهرقم به ۲۰ مترمربع خبر داد و گفت: انعقاد قراردادی به مبلغ ۶۳۰۰ میلیارد ریال نمونه‌ای از اعتماد متقابل شهرداری قم با سرمایه‌گذاران است.

به گزارش خبرآنلاین از قم : سید مرتضی سقاییان نژاد امروز در آیین امضا قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت با بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی با اشاره به اهمیت حرکت در مسیر توسعه اظهار داشت: با حضور بخش خصوصی و غیردولتی زمینه خدمت، آسایش و ارائه امکانات رفاهی به شهروندان امکان‌پذیر می‌شود.

وی حضور سالانه ۲۰ میلیون زائر در شهر قم را فرصتی برای جذب سرمایه‌گذاران دانست و افزود: باوجود حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و آیات عظام و همچنین حضور ۲۰ میلیون زائر و قرار گرفتن در محور مواصلاتی ۱۷ استان شهر قم نیازمند توجه و رسیدگی فراتر از شهرهای دیگر است.

شهردار قم با ابراز خرسندی از اجرای سالانه ۲ هزار میلیارد تومان توسعه عمرانی در شهر قم تصریح کرد: یکی از اقدامات شهرداری توسعه سالانه ۳۰۰ هکتار فضای سبز در شهر قم بوده که امروز با سرانه ۲۰ مترمربع برای هر نفر، فضای سبز شهر قم با کلان‌شهرهای کشور برابری می‌کند.

وی فراهم شدن زیرساخت‌های مناسب در بخش رفاه شهروندی و حمل‌ونقل عمومی را قابل‌توجه عنوان و بیان کرد: امروز بسته‌های حمایتی که برای سرمایه‌گذاران در شهر قم تعریف‌شده اعتماد متقابل بین سرمایه‌گذاران و شهرداری را افزایش داده و عامل انعقاد قرارهای قابل‌توجه ای شده است.

سقاییان نژاد  انعقاد قرارداد ۶۳۰۰ میلیارد ریالی را یکی از نمونه‌های اعتماد متقابل شهرداری قم با سرمایه‌گذاران خواند و ادامه داد: امیدواریم با اعتماد متقابلی که بین شهرداری و سرمایه‌گذاران ازنظر سرعت و کیفیت پروژه‌ها ایجادشده بتوانیم بستر مناسب‌تری را برای حضور سرمایه‌گذاران ایجاد کنیم.

وی در پایان با تأکید بر خدمت به حرم اهل‌بیت(ع) تصریح کرد: هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به حرم اهل‌بیت(ع) نیست امروز در شهر قم همه شرایط فراهم بوده و از خدا توفیق می‌خواهیم از این شرایط به وجود آمده نهایت استفاده را ببریم.

48

کد خبر 1405558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =