مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی رضوی تمدید شد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کتابخوانی رضوی تا پایان تیرماه جاری تمدید شده است.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، «فرشته طهماسبی» افزود:  اما با توجه به استقبال شرکت کنندگان امکان تمدید مجدد این رویداد وجود دارد.

وی اضافه کرد: تا کنون ۲۴ هزار نفر در لرستان در این جشنواره  شرکت کرده اند افزود: این رویداد در سه بخش فردی، گروهی، خانوادگی برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه منابع مرتبط با این بخش، به صورت فردی، گروهی یا خانوادگی، در دو شیوه مکتوب و الکترونیکی شرکت کنند.

طهماسبی تصریح کرد: جشنواره ملی کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و فرهنگ سبک زندگی امام رضا(ع) و معرفی تازه های نشر در سبک زندگی معصومین برگزار می شود.

وی گفت: علاقمندان برای شرکت در بخش الکترونیک به سایت سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی www.samakpl.ir و یا سایت جشنواره رضوی www.razavi.iranpl.ir مراجعه کنند.

طهماسبی تصریح کرد: همچنین علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر و شرکت در مسابقه به پرتال اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان به نشانی www.lorestanpl.ir مراجعه کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان گفت: با شیوع بیماری کرونا در سطح استان به منظور مقابله به شیوع هرچه بیشتر این بیماری کتابخانه های عمومی استان تعطیل شدند و اکنون در طی سه مرحله این کتابخانه ها به رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی شده اند.

۴۶

کد خبر 1405771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =