تلاش های بی وقفه و شبانه روزی برای بهره برداری از ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش

پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان با ابراز خرسندی از پیشرفت فیزیکی ترمینال جدید در حال ساخت فرودگاه جزیره کیش گفت: شیفت های کاری باید برای شب و روز و بدون تعطیلی تعریف شود تا به نتیجه دلخواه دست یابیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در بازدید از ترمینال جدید در حال ساخت فرودگاه جزیره کیش با حضور مسئولان ارشد، معاونان، مشاوران و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و همچنین دست اندر کاران این پروژه ضمن ابراز خرسندی از توافقات صورت گرفته در این زمینه گفت: طی جلسات پیشین با دکتر بانک مقرر شد تا پس از توافق بین سازمان و شرکت ملی ساختمان محوطه این پروژه تا شهریور و کلیات آن تا ٢٢ بهمن به اتمام برسد.

وی با تاکید بر اینکه موفقیت این پروژه در گرو پیروی از زمانبندی تعیین شده است گفت: شیفت های کاری باید برای شب و روز و بدون تعطیلی تعریف شود تا به نتیجه دلخواه دست یابیم.

سید پرویز فتاح همچنین درخصوص مسائل مربوط به کرونا در کیش گفت: با این موضوع باید بسیار جدی برخورد کرد؛ قطعا هرچه سختگیری بیشتر باشد اعتبار جزیره کیش را بالا خواهیم برد و با توجه به موقعیت خاص این منطقه، کنترل ها در بازار و مکان های عمومی، فرودگاه وادارات به جد پیگیری شود تا این جزیره زیبا بخاطر مردم و معیشت انها از شیوع بی رویه کرونا در امان باشد.

گفتنی است ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش با پیشرفت ٦٥ درصدی، در فضایی به مساحت ٤٩٠٠٠ متر مربع با سه طبقه کاربری بنا شده است که ٢ درب ورودی، ٢ درب خروجی، ٣ تسمه نقاله، ١٠ دستگاه پله برقی و ١٤ دستگاه آسانسور در آن تعبیه می شود.

۴۶

کد خبر 1405779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =