صحبت‌های مهم قلعه‌نویی درباره پیشنهاد از استقلال و مشاوره به مجیدی

امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان در تازه‌ترین مصاحبه خودش در خصوص مباحث مختلف و مهمی از جمله پیشنهاد مربیگری از استقلال صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه نویی دقایقی قبل میهمان تلفنی برنامه ورزش و مردم بود. سرمربی فعلی سپاهان در خصوص مباحق مهم و مختلفی صحبت کرد. از اینکه فرهاد مجیدی باید آرامش خود را حفظ کند تا اینکه خبر پیشنهاد استقلال به او شیطنتی بیش نبوده. مصاحبه کامل قلعه نویی را می خوانید: 

سپاهان یک سری دشمن قسم خورده دارد
ما هر سال این آمارها را داشته‌ایم ولی متأسفانه یکسری دشمن قسم خورده داریم و نمی‌دانیم چرا با ما این رفتارها را انجام می‌دهند. تیم ما در هر مسابقه با میانگین 5.83 خلق موقعیت می‌کند و رتبه دوم گلزنی در لیگ امسال را داریم. طبق آماری که از نرم‌افزارهای تیمی در دانشگاه شریف کسب کرده‌ایم امسال در خلق موقعیت تیم ششم جدول هستیم. در عدم موقعیت به تیم‌های حریف نیز تیم اول لیگ هستیم اما یکسری از دوستان محبت می‌کنند و از بخل و حسادت برخی کارها را علیه ما انجام می‌دهند.

کار من با تیم ملی تمام شده بود
جا دارد از آقایان علی‌نژاد، بهاروند و صفارزاده تشکر کنم سرمربی‌گری من در تیم ملی تمام شده بود. نه اینکه گزینه باشم بلکه تمام کرده بودیم. چند جلسه با آقایان علی‌نژاد، معاون وزارت ورزش و حیدر بهاروند برگزار کردیم و همه صحبت‌ها انجام شد.من 13 سال ریاضت و زجر کشیدم تا یک چیز را ثابت کنم که این کار را کردم. به هر حال می‌خواستم خیلی چیزها را ثابت کنم اما قسمت نبود. اتفاقاتی که در سال 2006 به ناحق علیه من افتاد، ناجوانمردانه بود و من را دادگاهی کرد سال 2006 فدراسیون رئیس نداشت و دو گروه سیاسی به جان هم افتاده بودند و فوتبال هم تعلیق شده بود. آن زمان با این شرایط که اشاره کردم به تیم ملی کمک کردم.به هر حال امتیازاتی که گرفتم بد نبود اما یکسری دوستان برنامه‌ریزی کرده و ما را دادگاهی کردند. 13 سال زحمت کشیدم تا دوباره این فرصت را پیدا کنم و لطف خدا هم شامل حالم شد و این اتفاق افتاد ولی دیدم تعهدی نسبت به تیم سپاهان دارم. باشگاه سپاهان باشگاه بزرگی است و همه مربیان دوست دارند در این تیم مربی‌گری کنند. این باشگاه 70 تیم دارد و 3 هزار ورزشکار را حمایت می‌کند. سپاهانی را تحویل گرفتم که شرایط خوبی در چند سال اخیر نداشت. وقتی ذوب‌آهن دوم شد و به آسیا صعود کرد من ایثار کردم و هدایت سپاهان را قبول کردم.

بیشتر بخوانید: پرده برداری امیر قلعه نویی از جلسه مخفیانه با فرهاد مجیدی 

از فرهاد می خواهم آرامش خودش را حفظ کند
از طریق همین برنامه به او سلام می‌کنم او سرمایه باشگاه استقلال است و یک جلسه هم با او در هتل اوین برگزار کردیم من تجاربم را در اختیار او گذاشتم درست مثل همان کاری که برانکو در برلین با من انجام داد. از مجیدی می‌خواهم آرامش داشته باشد چون مربی‌گری با بازیکنی فرق دارد.یادی هم از آقای اولیایی می‌کنم که همیشه می‌گوید، مربی‌گری تنها شغلی است که اعتبار و آبرویش در گرو پای کسان دیگری است. حرف او مثل کتاب است من از مجیدی می‌خواهم که آرامش خود را حفظ کند و تلاشش را بیشتر کند. امیدوارم آرامش او را به هم نزنند و مطرح کردن این صحبت‌ها هم یکسری شیطنت‌ها است. این موضوع هم در مورد باشگاه استقلال و هم در مورد سپاهان صدق می‌کند. تا زمانی که مسؤولیتم در سپاهان است تمام فکر و ذکرم روی این تیم خواهد بود.

همه دوست دارند سرمربی سپاهان باشند
قبلا هم خیلی اتفاقات رخ داده بود و در وسط فصل به من پیشنهاداتی دادند آن زمان من در استقلال اهواز بودم و چون مسؤولیت داشتم تا آخرین لحظه ماندم و کارم را انجام دادم. مجیدی سعی کند وارد مسائل حاشیه‌ای نشود و در هتل اوین هم این حرف را به او زدم. از طرفداران استقلال هم می‌خواهم تیم‌شان را کمک کنند شما ببینید منچستر یونایتد بعد از فرگوسن هنوز شرایط عادی ندارد، تیم‌های میلان در ایتالیا را ببینید که تاز ه بعد از چند سال شرایط خوبی پیدا کردند. این نصیحت برادرانه من به فرهاد مجیدی و هواداران استقلال است که پشت تیم‌شان باشند. همین الان هم به همه می‌گویم افتخار می‌کنم مربی سپاهان هستم چون آنها طرفداران خوبی دارند و همه مربیان ایران آرزو می‌کنند در این تیم مربی‌گری کنند.

فوتبال بخشی از جامعه است
چند هفته پیش در این باره حرف زدم و خیلی‌ها نشان دادند دنبال سلامت جامعه نیستند سلامت جامعه و مشکلات اقتصادی قطعا تأثیر زیادی دارد اما دولت هم باید فکری به حال مردم کند  فوتبال هم بخشی از جامعه است.

251 257

کد خبر 1406115

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =