حمایت هیات والیبال آذربایجان‌غربی از ورود بخش خصوصی به این رشته

رییس هیات والیبال آذربایجان‌غربی ورود بخش خصوصی به این رشته و میزبانی از لیگ ملت‌های والیبال را دو اتفاق مهم در رشد بیش از پیش شهر ارومیه دانست.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمد حضرت‌پور گفت: علی‌رغم شیوع کرونا که منجر به تعطیلی ورزش و کند شدن انجام برنامه‌های ما برای والیبال شد، ورود بخش خصوصی به تیم‌داری و پیشنهاد میزبانی مجمع سالانه والیبال را به فدراسیون ارائه دادیم هیات‌های شهرستانی نیز توانستند تاحدودی برنامه‌های خود را پیش ببرند.

وی گفت: یکی از اهداف ما ورود بخش خصوصی به رشته والیبال است و تیم‌داری آذرباتری در لیگ برتر والیبال از آن جمله است و دراین خصوص افشین خدایاری به عنوان مدیرعامل آذرباتری و ساسان خداپرست سرمربی تیم آذرباتری معرفی شده‌اند.

رییس هیات والیبال آذربایجان‌غربی گفت: آکادمی والیبال کارگرپیشه یکی از مجهزترین آکادمی‌های والیبال کشور خواهدبود و با اتمام آن امکان پرورش حرفه‌ای استعدادهای والیبال امکان‌پذیر خواهدشد.

حضرت‌پور در خاتمه گفت: بعد از میزبانی موفق لیگ ملت‌ها در سال گذشته، علاقمند هستیم دوباره میزبانی این رقابت‌ها را در ارومیه انجام دهیم، اتفاقی که در رشد و شناخته‌شدن شهر ارومیه و استان آذربایجان‌غربی بسیار مفید و با اهمیت است.

48

کد خبر 1406502

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =