عضو مجمع نمایندگان استان گلستان: ۲۳۴۵ میلیارد تومان اعتبار اشتغال‌زایی برای استان مصوب شد

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دو هزار و ۳۴۵ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد ۱۰ هزار شغل در نظر گرفته شده گفت: سال گذشته ۳۳ هزار شغل در استان ایجاد شد که نشان می‌دهد تصمیمات استاندار گلستان شجاعانه است.

به گزارش خبرآنلاین از گلستان :  رمضانعلی سنگدوینی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گرگان اظهار داشت: مقام معظم رهبری همان ابتدای مجلس یازدهم موضوع اقتصاد و فرهنگ را مطرح کردند و ما باید توجه ویژه‌ای به این دو مقوله داشته باشیم.

وی افزود: در حال حاضر شرایط اقتصادی مطلوبی نداریم و در این شرایط چشم مردم به مسئولان است و باید این موضوع مهم را در نظر بگیریم و به خواسته مردم توجه کنیم.

وی ادامه داد: اگر در خدمت مردم باشیم آنها در این شرایط هم با ما همراه می‌شوند اما اگر به خواسته آنها توجه نکنیم قطعا با مسئولان همراه نخواهند شد.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دو هزار و ۳۴۵ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد ۱۰ هزار شغل در نظر گرفته شده گفت: سال گذشته ۳۳ هزار شغل در استان ایجاد شد که نشان می‌دهد تصمیمات استاندار گلستان شجاعانه است.

سنگدوینی تصریح کرد: باید کار جهادی برای مردم انجام دهیم و موجب افزایش سرمایه اجتماعی شویم زیرا یکی از شئونات عاقبت به خیری خدمت به مردم است.

48

کد خبر 1406546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =