اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان چهارمحال و بختیاری به پویش " من ماسک می زنم" فراخوانده شدند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و تمامی هنرمندان استان همچون پیش آهنگ و طلایه دار فرهیختگی در اجتماع، خواهانیم برای صیانت از تندرستی و مصونیت خود و همگان به کمپین «من ماسک می زنم» بپیوندند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  ،ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  گفت: به خاطر شدت گسترش و انتشار بیماری کووید ۱۹ و ویروس کرونا در استان چهارمحال و بختیاری و اعلام هشدار وضعیت قرمز از همه هنرمندان طلب می شود افزون بر مراعات تمام تعهدهای بهداشتی به عنوان پیشتاز و پیشرو بهسازی فرهنگ عمومی، سهم شان را در مسیر چالش و نبرد با این میکروب منحوس، با برقراری پیوند به پویش " من ماسک می زنم" به گونه ای شایسته و پسندیده به جا آورند.

وی افزود: هنرمندان دوستدار به شرکت در این پویش، می توانند از کارها و امورات خود در راستای مقابله با ویروس کرونا عکس تهیه کنند و به شبکه اجتماعی اینستاگرام صندوق اعتباری هنر به آدرس honarcredit ارسال نمایند.

وی در ادامه تصریح کرد: پزشکان، پرستاران و کادر درمان در صف پیشرو مبارزه با ویروس کرونا آمادگی دارند. ضمن ارزش گذاشتن به اهتمام و تقلای این عزیزان، آرزومندیم که تمامی هم استانی ها با پایش آغازه های فرابینی خویش قدمی کارساز در قطع گسستن ترابُرد این ویروس بردارند.

48

کد خبر 1407257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =