پلمپ ۸ واحد صنفی به منظور مقابله با ویروس کرونا در "اردل"

فرمانده انتظامی شهرستان "اردل" از پلمپ ۸ واحد صنفی در این شهرستان به دلیل عدم رعایت مقررات اعلامی از سوی ستاد مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ "کوروش صفیان" ، اظهارداشت: مامورین اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان به همراه نماینده اتاق اصناف، نماینده بهداشت و درمان و نماینده بسیج اصناف شهرستان، طی طرحی مشترک از تعدادی واحد صنفی در سطح شهرستان بازدید کردند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در اجرای این طرح تعداد ۸ واحد صنفی خوار و بار فروشی و خشکبار فروشی به علت عدم رعایت مقررات ابلاغی از سوی ستاد مدیریت مقابله با کرونا یا نداشتن مجوز فعالیت، با دستور مقام قضائی پلمپ شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان "اردل" خاطرنشان کرد: تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس با توجه به شیوع بیماری کرونا در این ایام، در دستور کار پلیس قرار دارد.
سرهنگ "صفیان" در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی، خصوصاً موضوعاتی مانند عدم رعایت بهداشت یا احتکار اقلام بهداشتی و درمانی، موضوع را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

46

کد خبر 1408304

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =