تمدید مهلت شرکت در جشنواره سراسری عکس "مدافعان سلامت"

دبیر جشنواره سراسری عکس "مدافعان سلامت " گفت: مهلت ارسال اثر به این جشنواره با میزبانی لرستان تا ۳۰ تیرماه جاری تمدید شده است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، «داود یاراحمدی» افزود: با توجه اوج گیری مجدد شیوع بیماریکرونا، استقبال و درخواست هنرمندان سراسر کشور از این اتفاق فرهنگی، دبیرخانه جشنواره تصمیم بر این گرفت که جهت همراهی و ثبت بیشتر تلاش‌های شبانه روزی کادر درمان و پزشکی کشور زمان پایانی و آخرین مهلت ارسال اثر به این جشنواره را تا ۳۰ تیرماه ۹۹ تمدید نماید.

وی تصریح کرد: از همه هنرمندانف عکاسان و کادر حوزه درمان و پزشکی انتظار می رود که آثار خود را تا پایان وقت اعلام شده به دبیرخانه جشنواره عکس مدافعان سلامت ارسال کنند.

یاراحمدی هدف از برگزاری این جشنواره را انعکاس فعالیت های شبانه روزی پزشکان و کادر درمانی، بازتاب مبارزه همیاران سلامت در رویارویی با بیماری کرونا و پاسداشت تلاش و مجاهدتهای مدافعان سلامت  برشمرد و گفت: ارسال اثر به جشنواره در ۲ بخش عکاسی حرفه ای و  عکاسی موبایل (مختص اعضای کادر درمانی و پزشکی) در نظر گرفته شده است.

دبیر جشنواره سراسری عکس "مدافعان سلامت "  تصریح کرد:  ثبت فعالیت شبانه روزی کادر پزشکی، پرستاران بیمارستان‌ها، اورژانس و شبکه های بهداشت و درمان در مقابله با ویروس کرونا موضوعات  ارسال اثار  به جشنواره هستند.

وی افزود: تمامی آثار باید با شماره واتس‌آپ حوزه هنری لرستان ۰۹۱۶۶۹۸۵۱۲۳ به دبیرخانه جشنوارهارسال شود و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت  حوزه هنری لرستان  به آدرس www.new.artlorestan.ir مراجعه کنند.

کد خبر 1408359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =