ترامپ: راجر استون مجرم نبود، اوباما و بایدن مجرمند

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به انتقاد تند اعضای ارشد حزب دموکرات در زمینه صدور حکم عفو برای «راجر استون» مشاور انتخاباتی خود در سال 2016، «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق و «جو بایدن» نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 را مجرم خواند.

 به گزارش خبرآنلاین،  ترامپ بعد از ظهر شنبه در توییتی نوشت: راجر استون از سوی یک جادوگر به طور غیرقانونی شکار شد و البته هرگز نباید چنین اتفاقی می افتاد. این روی دیگر مجرمین است، همچون اوباما و بایدن که در کارزار انتخاباتی من جاسوسی کردند.

«آدام شیف» رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا بامداد شنبه در مصاحبه‌ای گفت: رئیس جمهور می‌گوید اگر به‌خاطر من دروغ بگویید، اگر برایم لاپوشانی کنید به شما پاداش می‌دهم. به ‌عبارت دیگر اگر یک موش خائن باشید و همکاری کنید، من مثل یک رئیس مافیا به ‌دنبالتان می‌آیم.

شیف همچنین در حساب توئیتری خود نوشت: با وجود ترامپ، اکنون دو نظام قضایی در آمریکا وجود دارد. یکی برای رفقای مجرم ترامپ و یکی برای دیگران.

از سوی دیگر جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حساب توئیتری خود نوشت، صدور حکم عفو برای راجر استون بار دیگر نشان داد رئیس‌جمهور آمریکا خود را فراتر از قانون می‌بیند.

311311

کد خبر 1409052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =