خبرگزاری فارس: نیروهای امنیتی بحرین بامداد امروز (سه شنبه) با یورش به محله‌های منامه، اماکن و وسایل نقلیه این محله‌ها را تخریب کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شاهدان عینی، نیروهای امنیتی بحرین بامداد امروز (سه شنبه) با یورش به محله‌های منامه، اماکن و وسایل نقلیه این محله‌ها را تخریب کردند.
تخریب چایخانه‌های مقابل حسینیه‌ها و مساجد، حمله به داخل مساجد و حسینیه‌ها و تخریب وسایل داخل آن و نوشتن شعار بر روی مساجد و حسینیه‌ها و شلیک تیر هوایی و ترساندن ساکنان در ساعات 2 و 3 بامداد از جمله اقدامات نیروهای امنیتی رژیم بحرین بوده است.

پیش از این نیز شاهدان عینی در گفت‌وگو با فارس اعلام کرده بودند که نیروهای امنیتی آل خلیفه نیمه‌های شب با پرتاب مواد آتش‌زا به داخل خانه‌های شیعیان، ایجاد رعب و وحشت کرده و با شناسایی فعالان سیاسی وارد خانه‌های آنها شده و زنان و مردان را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند و حتی زنان و دختران را تهدید به تجاوز کرده و برخی را هم ربوده‌اند. 16348

کد خبر 140906

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • mim kaka BH ۱۹:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۶
    0 0
    بعد از سلام وفاتحة بر روح شهداي قيام بحرين وفرج عاجل براي همي دستكيرشدها..شما جه توقعي از اين دشقيمانان دايد اينها قبل از ورد به سرزمين بحرين اخوندهاي درباري وهابيت در جمعشن سخنراني كردند ه شما هرجي بيشتر از اين شيعهاي رافضي را بكشيد سواب بيشتر داريد واكر هريك از شما روحش بدرك برسد در بهشت با رسول كرامي صبحانه خاهيد ميل كرد اينها امدن براي كشتن وهر جيزي دير فقط براي دروغ به مردم كشورهاي خليج فارس است